Kim Young Dae je považovaný za medzi začínajúcich hercov v roku 2021, ktorých by fanúšikovia radi videli viac o filmoch Kdramas a filmoch, pričom predvádzajú svoju hereckú rozmanitosť.

25-ročný lámač sŕdc, rozhodne popredný mužský materiál, všetkých ohromil svojím úžasným vzhľadom a očarujúcou aurou v megahite seriáli The Penthouse.

Ujal sa úlohy dvojčaťa Han Ji Hyun, Joo Seok Hoon, ktorého láskou je postava Kim Hyun Soo.Diváci ho videli prekvitať od 1. do 3. sezóny a jedného dňa sa stal jednou z vychádzajúcich hviezd Kdramy a pravdepodobne aj vyhľadávaným vedúcim mužom.

Kim Young Dae Čistá hodnota 2021: Koľko je bohatstvo vychádzajúcej hviezdy po účinkovaní vo filme Penthouse?

Kim Young Dae(Foto: Kim Young Dae Oficiálny Instagram)

Juhokórejský lámač sŕdc debutoval vo svojej kariére v roku 2017 a hral v mnohých Kdrámach ako „Je to v poriadku byť citlivý“ a „Výnimočný ty“, avšak jeho sláva raketovo stúpala až po trilógii makjang.

Podľa whatsthenetworth.com je čistý majetok Kim Young Dae približne 2 milióny USD, pričom veľká časť jeho bohatstva pochádza z jeho kariéry herca a množstva odporúčaní.

V správe, ktorú cituje jeden z outletov, herec patrí medzi hviezdy, ktoré obľubujú viaceré značky – od kozmetických až po odevné, ktoré si ho chcú získať ako svojho ambasádora.

V súčasnosti je tvárou Emporio Armani, elektrického holiaceho strojčeka Philips a maloobchodnej značky ID Look.

Do zoznamu jeho úspechov pribúdajú obálky časopisov z Vogue Korea, Allure a ďalšie.

Kim Young Dae hovorí o účinkovaní vo filme Penthouse: Vojna v živote a o porovnávaní s Kang Dong Won

Kang Dong Won a Kim Young Dae(Foto: News 1 Korea a Kim Young Dae Oficiálny Instagram)

Nedá sa poprieť, že Kim Young Dae patrí medzi najčerstvejšie tváre Hallyu; Vedeli ste však, že ho prirovnávajú ku Kang Dong Won kvôli ich podobnosti.

V roku 2020 hviezda 'Cheat On Me If You Can' hosťovala v KBS 'Cool FM' rozhlasovej relácii Jo Woo Jong, kde hovoril o tom, že je prezývaný ako Jo, 'Kang Dong Won vyzerá podobne'.

ČÍTAJ VIAC: Herec z filmu The Penthouse Kim Young Dae vymenoval svoje obľúbené scény z 1. až 3. sezóny + cituje smrť Lee Ji Aha ako najväčšiu zápletku

Hovorí, že je vďačný za to, že vyzerá ako hviezda 'Polostrova'; hovorí však, že tomu nevenuje príliš veľkú pozornosť a namiesto toho by „tvrdo pracoval“, aby ukázal svoje herecké schopnosti.

Pokiaľ ide o to, že má v tomto odvetví vzor, ​​Kim Young Dae prezradil, že nemá na mysli žiadny konkrétny.

„Myslím si, že herectvo si vyžaduje, aby ste sa zamysleli nad sebou a zistili, aké špecifické kúzla máte,“ vysvetlil a dodal: „Namiesto napodobňovania niekoho iného sa snažím viac reflektovať na seba.“

Vedeli ste?: Kim Young Dae strávil roky štúdiom v Číne

Kim Young Dae(Foto: Outer Korea Agency Official Instagram)

Herec takmer uľavil svojej postave Joo Seok Hoon po štúdiu na prestížnej univerzite.

Samozrejme, nebolo to na ikonickej umeleckej škole Cheong Ah, ale na významnej univerzite Fudan v Šanghaji v Číne.obchodu.

Je zaujímavé, že počas prvého roka narazil na generálneho riaditeľa zábavného vydavateľstva a zvyšok je pre Kim Young Dae minulosťou.

V PRÍPADE, ŽE STE ZMEŠKALI: Kim Young Dae údajne odchádza zo školy „School 2021“ + herec „Penthouse 3“ sa pripojil k Lee Sung Kyungovi v „Shooting Star“ tvN

KDramastars vlastní tento článok

Toto napísala Geca Wills