Kim Woo Bin a Shin Min Ah patria medzi najhorúcejšie juhokórejské páry A-listu, ktorým sa podarilo udržať svoju romantiku mimo centra pozornosti.

Napriek svojej popularite si obe hviezdy udržiavali nenápadný vzťah a rozhodli sa ísť pod radar a preč od zvedavých očí verejnosti.

V roku 2015 sa objavili klebety, že hviezda 'Oh My Venus' a model, ktorý sa stal hercom, spolu chodia.V tom čase viaceré predajne uviedli, že spolu oficiálne začali chodiť v máji po tom, čo ich spoločný priateľ prezradil, že obaja začali k sebe navzájom cítiť city po spoločnom projekte dua.

'Začali sa mať radi po tom, čo si spolu urobili reklamu vo februári,' a 'oficiálne začali chodiť po máji.'

Kim Woo Bin a Shin Min Ah Love Story

Odvtedy boli Kim Woo Bin a Shin Min Ah neoddeliteľné a často ich bolo vidieť, ako spolu chodia na rande.

Bohužiaľ, ich vzťah bol testovaný v roku 2017 po tom, čo si herec z filmu The Heirs dal dvojročnú prestávku po tom, čo mu bola diagnostikovaná rakovina nosohltanu.

Počas jeho temných čias stála „Moja priateľka je deväťchvostá líška“ po jeho boku, kým neoznámil svoj návrat v roku 2020 s novým filmom.

S ich takmer šesťročným vzťahom a spolu s niekoľkými nerovnosťami na ceste je tu dôkaz, že Kim Woo Bin a Shin Min Ah sú skutočnými definíciami #cieľov páru.

ČÍTAJ VIAC: POTVRDENÉ: Kim Seon Ho a Shin Min Ah budú viesť novú drámu Rom-Com tvN

Kim Woo Bin sa stáva členom agentúry Shin Min Ah's, AM Entertainment

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný AM Entertainment (@ament_official)

Po svojom návrate do priemyslu urobil herec z „dvadsiatky“ prekvapivé vyhlásenie. Kim Woo Bin sa rozišiel so svojou osemročnou agentúrou SidusHQ a podpísal zmluvu so svojou priateľkou s agentúrou AM Entertainment. V jednom zo svojich rozhovorov 37-ročná herečka hovorila o svojom vzťahu s hviezdou 'Nekontrolovateľne Fond' a povedala, že sa navzájom podporujú, pretože 'majú rovnakú kariéru' a agentúru.

Užíva si nízke kľúčové dátumy

Ako už bolo spomenuté vyššie, pár celebrít rád udržiava svoj vzťah mimo radarov. V nedávnom príspevku dvojice fanúšikovia veria, že Kim Woo-bin a Shin Min-ah sa vydali na výlet do prírody po tom, čo si obaja aktualizovali svoje účty na Instagrame. In Instagram Kim Woo Bin, herec zdieľal sériu fotografií, na ktorých sedí na lavičke a je otočený chrbtom od fotoaparátu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Woobin Kim (@____kimwoobin)


Zaujímavé je, že priateľka Kim Woo Bin zverejnila úprimný záber fotoaparátom, keď urobila scénický záber oblasti. 'Moja silná vôľa odfotiť sa,' Titulok na Instagrame Shin Min Ah znie.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Shinminou (@illusomina)

Netizens upozornili, že príspevky sú obsadené na rovnakom mieste.

Fanúšikovia si v sekcii komentárov nemôžu pomôcť, ale sršia nad roztomilosťou páru.

Zdá sa, že 31-ročný herec a ocenená herečka majú radi cestovanie.

V roku 2019 sa na internete objavila séria fotografií páru celebrít po tom, čo ich dvaja videli na náhodnom rande počas ich cesty do Austrálie.

Áčkové hviezdy vyzerali ako typický pár cestujúcich mestom po tom, čo ich odfotili, ako sa prechádzajú a užívajú si otvorenú reštauráciu.

V PRÍPADE, ŽE STE ZMEŠKALI:Kim Woo Bin si konečne otvorila účet na Instagrame

KDramastars vlastní tento článok.

Napísal Geca Wills