Hviezdny sci-fi film „Alien“ konečne ukončil natáčanie a je pripravený na uvedenie na veľké plátno už čoskoro v roku 2021.

„Alien“ je projekt návratu k filmu režiséra Choi Dong Hoona

Spisovateľ a režisér filmu, Choi Dong Hoon, robí obrovský skok vo filmovom priemysle vďaka svojmu osobitému konceptu príbehu a jedinečnej réžii. Herci a štáb z dlho očakávaného filmu 'Alien' nedávno úspešne dokončili svoju 13-mesačnú cestu natáčania 1. a 2. časti.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Woobin Kim (@kimwoobin_fp)

Hovorí sa, že produkcia filmu 'Alien' začala 29. marca 2020 a skončila 19. apríla 2021. Film začne svoj príbeh počas dynastie Goryeo a objaví sa časová brána, ktorá spája minulosť a súčasnosť. Staroveký kmeň z dynastie Goryeo, taoista, sa pri hľadaní legendárneho meča stretne s ľuďmi zo súčasnosti.

Po zverejnení filmu pred rokom sa „Alien“ dostal do mnohých titulkov online komunity. Navyše, čo ho robí výraznejším, je vďaka režisérovi Choi Dong Hoonovi. Uvedený film je návratovým projektom Choi Dong Hoona a jeho popredná zostava hercov od predprodukčnej fázy.

Nadchádzajúci film bude mať časť 1 a časť 2 a režisér použil svoju novú metódu na rozdelenie svojich techník v réžii, aby ukázal organizovanú sekvenciu.

Kim Woo Bin, Kim Tae Ri, Ryu Jun Yeol, So Ji Sub a Choi Dong Hoon vyjadrili svoje myšlienky o spolupráci

Kreatívna a brilantná myseľ stojaca za projektom sa podelila o svoje skúsenosti pri tvorbe filmu. Z hercov a produkčných štábov sa podľa neho podarilo nakrúcať za 387 dní alebo takmer 13 mesiacov. A teraz, keď už skončili streľbu, Choi Dong Hoon sa podelil o to, že mu to dalo toľko šťastia a spokojnosti.

Kim Woo Bin (4)(Foto: Naver / AM Entertainment)

Tiež dodal, „Som vďačný hercom za ich odhodlanie a vášeň zostať so mnou počas celej cesty. Už sú to viac ako tri roky, čo som začal plánovať koncept tohto filmu (Alien). A nemôžem sa dočkať, ako sa o toto nádherné a zaujímavé dielo podelím so širším publikom.“

Medzitým to nebol len Choi Dong Hoon, kto vyjadril svoje myšlienky o filme. Pôvodné obsadenie, konkrétne Kim Woo Bin, Kim Tae Ri a Ryu Jun Yeol, tiež skutočne zdieľali svoje nadšenie z filmového projektu.

Mohlo by sa vám páčiť: Kim Woo Bin a Shin Min Ah vo filme Talks to Star v pripravovanej dráme

Herec Kim Woo Bin z filmu „Nekontrolovateľne láskavý“ povedal: 'Nikdy predtým som dlho nenatáčal, takže si prácu s celým štábom naozaj užívam a oceňujem.' Tiež dodal, „Teraz ma mrzí, že sa musíme rozísť, keďže natáčanie skončilo. Ale som nadšený, že sa konečne opäť stretnem s divákmi s mojím novým pripravovaným filmom.“

Ryu Jun Yeol(Foto: Novinky1)

Herec Ryu Jun Yeol z 'Reply 1988' priznal, „Posledný rok som pracoval nepretržite. A natáčanie tohto filmu mi dalo veľa zábavy a dúfam, že aj diváci budú cítiť rovnaké šťastie, aké sme cítili pri pozeraní filmu 'Alien''.

Prečítajte si tiež: Hviezda „Odpoveď 1988“ Ryu Jun Yeol ovláda stránky Marie Claire + hovorí o jeho pripravovaných projektoch

Herečka z 'Space Sweepers' Kim Tae Ri tiež povedala, že počas ich natáčania bolo veľa šťastných momentov. A aj keď už bola unavená z práce s inými projektmi, načerpala energiu z obsadenia a štábu filmu.

Kim Tae Ri(Foto: J Wide Company Instagram)

Herec So Ji Sub, ktorý je tiež súčasťou hereckého obsadenia, sa podelil o to, že všetci zamestnanci a herci pracovali na projekte naozaj tvrdo a on bol naplnený vedomím, že svoju cestu ukončili šťastne a bezpečne.

Ste pripravení sledovať Kim Woo Bin, Kim Tae Ri a Ryu Jun Yeol v jednom zábere pre ich pripravovaný sci-fi film „Alien“? Podeľte sa s nami o svoje myšlienky v komentároch!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins.