Na oslavu Dňa detí v Južnej Kórei niektoré z vašich obľúbených kórejských celebrít zdieľali fotografie svojich bábätiek na Instagrame!

Čo a kedy sa v Kórei oslavuje Deň detí?

Južná Kórea každoročne oslavuje 5. mája Deň detí, mladistvú a zmysluplnú udalosť pre všetkých nevinných a deti. A tento každoročný štátny sviatok sa stal nezabudnuteľným pre väčšinu Kórejčanov.

Podľa výskumu je Deň detí pre Kóreu spôsob, ako osláviť deti v krajine. Pre rodičov je to tiež príležitosť oddýchnuť si od zaneprázdneného života a stráviť viac času so svojimi deťmi.Údajne Deň detí sa v Kórei oslavuje 1. mája, ale keďže bol Sviatkom práce, presunuli sa na 5. mája. Oficiálnym štátnym sviatkom sa stal v roku 1970. Okrem Kórey je Japonsko jedinou krajinou, ktorá oslavuje Deň detí 5. máj.

Iné krajiny tiež oslavujú rovnakú udalosť, ale neurčujú deň ako štátny sviatok.

Kórejské celebrity zdieľali svoje detské fotografie na Instagrame

Medzitým, aj keď boli dospelí a dobre známi v tomto odvetví, niektorí z kórejských umelcov si túto udalosť pripomínajú zdieľaním svojich detských fotografií na svojich oficiálnych účtoch Instagram.

Herec „Vincenzo“ a kórejská superstar Song Joong Ki počastuje fanúšikov svojou rozkošnou fotkou. Snímka vznikla počas jeho školských čias, kde videl preberanie ocenenia v škole. Niekoľko hodín po tom, čo to zverejnil na sns, už jeho jediný obrázok získal 1 milión lajkov a fanúšikovia boli prekvapení, keď videli takú roztomilú fotku Song Joong Ki.

V prípade, že ste to zmeškali:'Vincenzo' Star Song Joong Ki oslavovaný ako najlepší dramatický herec v rebríčku reputácie značky

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný úradníkom Song Joong-ki songjoongki (@hi_songjoongki)

Hviezda filmu „Uncontrollably Fond“ Kim Woo Bin sa tiež prihlásila na svoj účet na Instagrame. Dokonca napísal titulok, ktorý znie: „Dúfam, že všetci zostanete zdraví a dobre spíte a budete jesť veľa. Ľúbim ťa.'

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Woobin Kim (@____kimwoobin)

K týmto dvom sa nepripojí nikto iný ako kórejský lámač sŕdc a „Start-Up“ herec Kim Seon Ho. Mladá a pohľadná hviezda chytila ​​za srdce svojich fanúšikov svojou roztomilou návratovou fotkou. Bolo jasné, že Kim Seon Ho už v mladom veku mal na lícach tie očarujúce jamky.

Prečítajte si tiež: 'Vincenzo' Cast Flexes nikdy predtým nevidené fotografie na Instagrame + Pozrite si posledné zábery zo zákulisia

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Seonho Kim (@seonho__kim)

Jeho skutočný priateľ a hviezda z 'Welcome to Waikiki 2', Moon Ga Young, komentoval jeho fotografiu a chválil jeho sladký a vzácny úsmev.

V prípade, že ste to zmeškali: Kim Woo Bin, Kim Tae Ri a Ryu Jun Yeol konečne dokončili natáčanie svojho nového filmu „Alien“

Videli ste už druhé bábätko a spätné fotky vašich obľúbených kórejských celebrít? Môžete sa o to s nami podeliť v komentároch!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins.