Zanietení fanatici K-drámy by určite spoznali OG Oppa, Kim Woo Bin, ktorý urobil prestávku v šoubiznise svojou vôbec prvou hlavnou úlohou v 'School 2013'.

Krátko po mládežníckej dráme si 32-ročný herec zahral vo svojom pozoruhodnom seriáli 'The Heirs' s ďalšími A-listami Lee Min Ho a Park Shin Hye.

Odvtedy si upevnil svoje meno vo svete Hallyu a stal sa jednou z najvyhľadávanejších hviezd.Napriek takmer trojročnej prestávke v dôsledku zdravotných problémov sa Kim Woo Bin v roku 2020 vrátil s ranou, čím potvrdil množstvo pripravovaných drám v nadchádzajúcich rokoch.

Teraz fanúšikovia vidia inú stránku herca, ktorý žiari pozitívnou energiou a nehovoriac o jeho ochabnutej postave.

Ako si teda herec s 'kontrolovateľne štíhlym' telom udržiava štíhle telo? Tajomstvo spočíva v dobrej strave a tvrdom cvičení.

Cvičenie Kim Woo Bin: Od štíhleho tínedžera po hunk herca

Kim Woo Bin(Foto: Kim Woo Bin Oficiálny Instagram)

Hercov dlhoročný fitness tréner a tréner celebrít Yang Chi Seung predtým odhalil hercovo tajomstvo „Problem Child in House“ KBS, ako dosiahnuť jeho ohromujúce telo.

Spomenul si na svoje prvé stretnutie s hercom, ktorý sa mu krúti hlavou kvôli jeho výške a štíhlej postave.

Yang Chi Seung opísal hviezdu Hallyu ako niekoho vysokého a so „naozaj úzkymi ramenami“.

Pripomeňme si, že hviezda 'The Con Artists' najprv pracovala ako model na dráhe pred svojim hereckým debutom.

V priebehu rokov tréner celebrít chodil chváliť Kim Woo Bin a spomenul, že jeho „telo sa časom zlepšilo“.

Okrem toho poznamenal, že herec bol jeho najobľúbenejším študentom, pretože napriek intenzívnemu tréningu prejavuje oddanosť.

„Kim Woo Bin má naozaj dobré spôsoby, a ak musíme v ten deň pracovať s 10-kilogramovými závažiami, prinesie to ako prvý. Ostatní ľudia tam zvyčajne len tak stoja, takže sa mi veľmi páči jeho proaktívny prístup.“

ČÍTAJ VIAC: Park Bo Gum, Do Kyungsoo, Kang Ha Neul, Kim Woo Bin medzi hviezdami, ktoré vedú kórejskú vlnu v Japonsku

Cvičenie Kim Woo Bin zahŕňa 200 klikov denne

Kim Woo Bin(Foto: Kim Woo Bin Oficiálny Instagramo) Pozri! Kim Woo Bin dráždi fanúšikov svojím novým príspevkom na Instagrame(Foto: Kim Woo Bin Oficiálny Instagram)

Okrem jeho disciplinovaného prístupu, jeho fitness tréner prezradil, že tréningová rutina Kim Woo Bin zahŕňa dve až päť hodín denne na cvičenie.

Okrem toho tréner Yang Chi Seung spomenul, že v práci rád robí 200 klikov denne a dokonca ho nazval 'násilník v ramenách'.

Je zrejmé, že intenzívny tréning sa vyplatil, keďže hviezda Hallyu patrí medzi celebrity s najkrajšími ramenami a telom, z ktorého padajú čeľuste.

Preferuje cvičenie doma

(Foto: Kim Woo Bin Oficiálny Instagram)
Pozri! Kim Woo Bin dráždi fanúšikov svojím novým príspevkom na Instagrame

Jeden z nízkoprofilových hercov Kim Woo Bin údajne rád trénuje doma namiesto telocviční.

Okrem toho sa tiež zameriava na zdravú a vyváženú stravu, než aby sa tlačil na tvrdé tréningy.

Vo svojom predchádzajúcom rozhovore s Esquire Kórea , spomenul svoje každodenné aktivity, vrátane toho, že deň začína o 8:00.

„Prvá vec, ktorú urobím, je umyť si tvár a vyčistiť zuby. Vypijem dva poháre teplej vody a zjem nejaké probiotiká. Asi po 30 minútach mám prvé jedlo. O hodinu neskôr som cvičil. Keď nepracujem, moje dni sa riadia týmto typom vzoru.“

V PRÍPADE, ŽE STE ZMEŠKALI: Kim Woo Bin, Shin Min Ah Rande 2021: 2-krát pár celebrít dokázal, že sú to najlepšie #ciele vzťahov

KDramastars vlastní tento článok.
Napísal Geca Wills