K dispozícii sú novo zverejnené fotografie Kim Tae Hee a Lee Kyu Hyung pre nadchádzajúcu sobotno-nedeľnú drámu TVN s názvom 'Ahoj, mama'.

Nadchádzajúca dráma sa sústreďuje na život Cha Yu Ri, ktorú hrá herečka Kim Tae Hee. Yu Ri zomrela pri nehode, po ktorej dostala šancu vrátiť sa k svojmu manželovi Jo Kang Hwa v podaní Lee Kyu Hyung a jej dcére na 49 dní ako duch.

Na týchto novo zverejnených snímkach dokázalo ukázať dlhú romantickú históriu páru s ich prvým stretnutím a sladkými novomanželskými dňami. Je zverejnený jeden obrázok, na ktorom je Cha Yu Ri oblečený ako červený diabol ako súčasť oficiálnej podpornej skupiny pre juhokórejský národný futbalový tím, ktorý oslavuje majstrovstvá sveta 2006 v Nemecku, a aj keď bolo podujatie príliš preplnené, Jo Kang Hwa nemôže. Nespúšťal oči z krásnej Cha Yu Ri. Tieto zábery odhalili práve ten moment, v ktorom sa dve hlavné postavy do seba na prvý pohľad zamilovali.Potom, čo museli zažiť svoje sladké dni randenia, objavili sa obrázky, ktoré ukázali, že títo dvaja sa v deň svadby usmievajú a sľubujú, že budú navždy spolu. Zdá sa, že pár Cha Yu Ri a Jo Kang Hwa je do seba úplne zamilovaný, pretože svoje novomanželské dni trávia láskyplne. Stala sa však smutná tragédia, ktorá spôsobila smrť Cha Yu Ri, ktorá ukončila šťastie páru a rozdelila ich od seba. Bolestivé je, že hoci je Cha Yu Ri po boku Jo Kang Hwa, keď sa snaží zadržať smútok a spamätať sa z tragédie, nedokáže ho utešiť.

Keďže má stále nenaplnenú túžbu držať svoju dcéru v náručí, Cha Yu Ri nedokáže opustiť tento ľudský svet. Medzitým Jo Kang Hwa, ktorý je tiež kardiotorakálnym chirurgom, opäť hľadá svoje šťastie a snaží sa zotaviť zo smútku zo straty svojej lepšej polovičky. Cha Yu Ri údajne dostane svoj rozsudok o reinkarnácii v nebi, svoj rozsudok dostane nečakane na zemi. A byť opäť spolu s manželom s Jo Kang Hwa opäť otrasie jeho životom.

Produkčný tím tejto pripravovanej drámy 'Hi Bye, Mama!' zdieľali, že diváci sa môžu tešiť na rôzne zmeny, ktoré Cha Yu Ri zažíva, a na detailný vývoj emócií Jo Kang Hwa vytvorených tímovou prácou dvoch hercov. Tiež žiadajú, aby sa tešili na ich príbeh, keď píšu novú časovú os s reinkarnáciou duchovnej mamy Cha Yu Ri. Dráma rozdá osviežujúci smiech a dojímavé emócie a zároveň poukáže na dôležité veci, ktorými ľudia žijú, kým na ne zabudli.

Táto dráma 'Ahoj, mami!' má premiéru naplánovanú na 22. februára o 21:00. KST po závere „Crash Landing On You“ v sieti tvN.