Kim Sun Ah hovorila o 'Secret Boutique' a svojom hereckom kariérnom živote.

Dráma sa bude točiť okolo života Jenny Jang (Kim Sun Ah). Sledujte, ako sa Jenny premieňa z obyčajnej zamestnankyne kúpeľov na očarujúcu a mocnú lobistku. Táto dráma rozpráva o jej ceste k úspechu a ženách, ktoré snívajú o moci, pomste a prežití v tomto svete.

Fotografovanie sa konalo na Bali. Vzhľad Kim Sun Ah vyzeral prirodzenejšie a pokojnejšie ako jej postava v 'Secret Boutique'. Mala na sebe vrchné oblečenie, úplety a moderné doplnky, aby ukázala svoj módny vzhľad. Vyzerá nádherne so svojou noblesnou pózou a elegantným úsmevom.Po odfotení sa posadila na rozhovor. Kim Sun Ah potom zdieľala: Dôvod, prečo som sa rozhodol hrať v tejto dráme, bol ten, že rešpektujem a dôverujem režisérovi Park Hyung Kiovi z celého srdca. “ Verila režisérovi, keď jej povedal, aby si ostrihala vlasy a zmenila farbu vlasov pre odvážne kúzla Jenny Jang. Spolupracovala s režisérom Park Hyung Kiom vo filme „Vôňa ženy“. Povedala, že ženská postava, ktorá viedla 'Secret Boutique', upútala jej pozornosť. Povedala, že spektrum herečiek sa v tomto druhu žánru viac rozvinie. Povedala, že je to pre ňu nový žáner a nezabudnuteľná dráma.

Opísala Jenny Jang ako patetickú a pochmúrnu osobu, ktorá skrýva svoje pravé ja, aby sa mohla pomstiť. Porovnávala svoje postavy v súčasnosti a predchádzajúcich drámach. Povedala, že chémia Park Bok Ja a Woo Ah Jin bola v 'Woman of Dignity' úžasná. Povedala, že chémia Jenny Jang a dám z Deo Group je jedinečnejšia a zaujímavejšia. Park Bo Ja bola najlepšou postavou Kim Sun Ah v dráme.

Pýtali sa jej na kariéru herečky. Kim Sun Ah zdieľala, ' Umožňuje mi byť inou osobou v krátkom čase. Vďaka tomu sa môžem veciam naučiť. Môže sa to zdať zvláštne, ale každá postava, ktorú hrám, ma v skutočnosti niečo naučí. Tiež chcem zakaždým vydať zo seba to najlepšie, aby som mohla naďalej zlepšovať svoje herecké schopnosti. “ Chce skúšať nové veci a využiť množstvo príležitostí v herectve. Chce sa zdokonaliť v herectve a ukázať divákom, že dokáže prijať rôzne druhy rolí. Myslí si, že fanúšikovia budú radi sledovať rôzne žánre. Je vďačná za podporu, ktorú dostáva od svojich fanúšikov.

Obrázok Kim Sun Ah a rozhovor budú uvedené v decembrovom vydaní magazínu Grazia.