Najnovšia romantická komediálno-dramatická séria vysielacej spoločnosti KBS2, „Dal Li a Gamjatang“ (tiež známa ako „Dali a namyslený princ“), zverejnila novú sériu statických fotografií so špičkovými vizuálmi a módou hlavných hviezd Kim Min Jae a Park Gyu Young.

Kim Min Jae a Park Gyu Young zobrazujú očarujúce odlišné osobnosti vo filme „Dal Li a Gamjatang“

Herec Kim Min Jae sa nedávno objavil v hudobnej romantickej dráme z roku 2020 „Máte rád Brahmsa?“ zatiaľ čo herečka Park Gyu Young hrala v nedávno skončenej právnickej dráme 'The Devil Judge'.

(Foto: KBS)

„Dal Li and Gamjatang“ označuje prvý dramatický projekt Kim Min Jae v roku 2021 a prvý dramatický projekt spolu s Park Gyu Young.Títo dvaja herci sa ujmú úloh Jin Mu Haka a Kim Dal Li, ktorí sú navzájom extrémne polárne protiklady.

(Foto: KBS)

Jin Mu Hak, ktorého hrá Kim Min Jae, je trochu ignorant, ale má talent na zarábanie peňazí zo svojho podnikania s gamjatangom (bravčové dusené mäso).

(Foto: KBS)

Na druhej strane je Park Gyu Young „ľudským majstrovským dielom“ ako riaditeľ múzea umenia Kim Dal Li, ktorý má hlboké znalosti o umení a kráse. Na rozdiel od Jin Mu Haka však Kim Dal Li vôbec nezaujíma zarábanie peňazí.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Park Gyu Young predvádza eleganciu a krásu v novej dráme „Dal Li and Gamjatang“ s Kim Min Jae

Na novo zverejnených snímkach sú zobrazené extrémne odlišné osobnosti a životný štýl dvoch postáv Jin Mu Haka a Kim Dal Li.

(Foto: KBS) (Foto: KBS)

Zdá sa, že Mu Hak lieta lietadlom s presýtenou charizmou a príťažlivosťou. Je oblečený veľmi ležérne, volí len achromatické farby. Na druhej strane, Dal Li so županom a uterákom vo vlasoch vyzerá, akoby sa práve dosprchovala. Keď leží na pohovke, ukazuje sa pohľad na jej slobodomyseľný život.

(Foto: KBS) (Foto: KBS)

Produkčný tím „Dal Li a Gamjatang“ povedal: „Okrem luxusných vizuálov a dobre zabezpečeného životného štýlu nemajú tieto postavy nič spoločné. Prosím, tešte sa na vzrušujúcu romancu dvoch protichodných postáv Jin Mu Haka a Kim Dal Li.“

Produkcia „Dal Li and Gamjatang“, ďalšie podrobnosti a dátum premiéry

(Foto: Park Gyu Young Instagram | KBS)
Dramatický plagát Dal Li a Gamja-tang

Pripravovaný romantický komediálny dramatický seriál „Dal Li a Gamjatang“ zobrazuje príbeh Jin Mu Haka, ktorého hrá Kim Min Jae, muž, ktorý má úžasné schopnosti zarábať peniaze a je schopný prekvitať v potravinárskom priemysle a Kim Dal Li, dcéra z prestížnej rodiny, ktorá pracuje ako umelecká riaditeľka múzea.

Vedie ho režisér Lee Jeong Seop, brilantná myseľ stojaca za úspešnými populárnymi drámami „Baker King“ a „Healer“ spolu so scenáristami Son Eun Hye a Park Se Eun.

'Dal Li and Gamjatang' je najnovšia dráma KBS2 v stredu a vo štvrtok po trojmesačnej prestávke. Kwon Yul, Yeonwoo, Woo Hee Jin, Hwang Hee, Ahn Kil Kang, Hwang Bo Ra a Ahn Se Ha sa tiež zúčastnia nadchádzajúcej dramatickej série.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ: Hani z EXID sa premení na atraktívnu urologičku v pripravovanej dráme „You Raise Me Up“ s Yooo Si Yoon + zdieľa to, čo považuje za náročné na svojej novej postave

Pôvodne sa mala dráma odvysielať koncom roka, no KBS2 sa ju rozhodla uviesť skôr.

'Dal Li and Gamjatang' má premiéru po prvýkrát na KBS2 o 21:30. KST dňa 22. septembra.
Sledujte KDramastars a získajte ďalšie aktualizácie Kdrama, KMovie a celebrít!

KDramastars vlastní tento článok.

Napísal Elijah Mully.