Bola herečka Kim Ji Won toto namyslená? Kim Ji Won v nedávno skončenej dráme SBS v stredu vo štvrtok 'The Heirs' sa premenila na You Ra Hel, zlé dievča, ktoré malo od hlavy po päty oblečené dizajnérske oblečenie.

V tvári Kim Ji Won v nedávno skončenej dráme SBS v stredu vo štvrtok 'The Heirs' diváci nemohli vidieť jej naivné a milé tváre z drámy 'What's Up' alebo sitcomu 'High Kick Season 2.' Namiesto toho tam bola Ty Rahel, ktorá zavrela ústa a hľadela na ľudí svojimi chladnými očami.

Kim Ji Won povedala, že študovala postavu Blair z americkej televíznej show 'Gossip Girl', aby lepšie vyjadrila You Rahel. Jej ofina, ktorá bývala pred časom uprostred kontroverzií, však bola stopercentným nápadom scenáristky drámy Kim Eun Sook.Rahelina ofina bola nápadom scenáristky Kim Eun Sook. Myslela si, že silná ofina namiesto priesvitnej ofiny bude lepšie pasovať k osobnosti You Rahel.“

Keď sa jej spýtali, či je niekto z drámy The Heirs crew, koho má rada, povedala: „Všetci to ukončili ako biznis“ a zasmiala sa, akoby to bolo neuveriteľné aj pre ňu.

„Neexistujú žiadne páry, ktoré začali chodiť v realite, pokiaľ viem, nerozumiem tomu ani zamestnanci,“ povedal Kim Ji Won.