Kim Ji Won hypnotizovala fanúšikov Kdrama svojím šarmom a pestrosťou ako herečka. Od namyslenej chaebolskej dcéry v 'The Heirs' až po nebojácnu vojenskú lekárku v 'Descendants of the Sun', vždy prekvapí svojich fanúšikov svojimi nepopierateľnými schopnosťami a krásou.

Juhokórejská kráska debutovala v roku 2011 a prvýkrát hrala v sitcome „High Kick! The Revenge of the Short Legged' spolu s Park Ha Sun a f(x) 's Krystal.

Pozornosť divákov si však získala obľúbená Kdrama 'The Heirs' ako Rachel Yoo spolu s Park Shin Hye a Lee Min Ho - tu si tiež odniesla svoje prvé ocenenie po tom, čo získala najlepšiu novú herečku na SBS Drama Awards. .V tom čase si Kim Ji Won pomaly budovala meno ako jedna z popredných dám Kdrama.

Ako headliner v medzinárodnom hite Kdrama 'Descendants of the Sun' si vyslúžila chválu za rolu divokej vojenskej doktorky Yoon Myung Ju, ktorá je oproti srdcovke Jin Goo, spolu so Song Hye Kyo a Song Joong Ki.

Kim Ji vyhral(Foto : Foto : KBS )

Je zaujímavé, že 29-ročná hviezda opäť zamávala vo svete Hallyu a upevnila svoje postavenie vedúcej dámy po tom, čo sa stala hlavnou postavou trháku Kdrama 'Fight for My Way'.

(Foto: KBS)

Práve tam získala rolu Choi Ae Ra a uchvátila fanúšikov svojou chémiou na obrazovke s hviezdou Hallyu Park Seo Joon.

Vďaka jej desaťročnej kariére v šoubiznise sa dozvieme viac o herečke, ktorá začína s čistým majetkom Kim Ji Won.

V PRÍPADE, ŽE STE ZMEŠKALI: Pamätáte si drámu Song Joong Ki a Song Hye Kyo? Tu je to, čo členovia obsadenia 'Descendants of the Sun' momentálne robia

Čistá hodnota Kim Ji Won za rok 2021: Aká bohatá je hviezda filmu „Lovestruck in the City“?

Kim Ji vyhral(Foto: Salt Entertainment)

Hviezda 'Arthdal ​​Chronicles' patrí medzi celebrity, ktoré počas svojej kariéry herečky nazbierali milióny.

Podľa allfamousbirthday.com čistý majetok Kim Ji Won dosahuje 1,5 milióna dolárov, pričom väčšina jej príjmov pochádza z jej televíznych projektov a odporúčaní.

Juhokórejská kráska sa stala tvárou veľkých značiek ako Clean & Clear s SNSD Seohyun a f(x) 's Krystal, ako aj Samsung Securities Pop, Tous Les Jours, odevy Thyren, starostlivosť o pleť Dr. G Gowoonsesang Cosmetics a oblečenie značka Lonsdale s Ji Chang Wook.

Kde Kim Ji Won míňa svoje milióny

Kim Ji vyhral(Foto: Oficiálny Instagram spoločnosti Salt Entertainment)

Podľa viacerých predajní herečka rada trávi prestoje cestovaním a fotením.

Hoci raz spomenula, že nerada je aktívna na sociálnych sieťach, jej fotografické schopnosti možno vidieť prostredníctvom niektorých príspevkov Kim Ji Won na Instagrame.

Vedeli ste: Kim Ji Won sa volala „Malá Kim Tae Hee“

Kim Ji Won a Kim Tae Hee(Foto: Kim Ji Won a Kim Tae Hee Oficiálny Instagram)

Hviezda 'One Sunny Day' určite patrí medzi krásne tváre v zábavnom priemysle, a preto si ľudia všimli jej podobnosť s jednou hviezdou Hallyu.

Kim Ji Won bola kedysi prezývaná ako „malá Kim Tae Hee“, pretože ich črty sú takmer podobné a často by sa mylne považovali za mladšiu sestru hviezdy „Schody do neba“.

Nová dráma Kim Ji Won

Herečka, ktorá patrí pod spoločnosť Sale Entertainment, v ktorej sídli vychádzajúca hviezda Kim Seon Ho a ďalší, nedávno aktualizovala svoj profil pred nadchádzajúcou sériou.

Kim Ji vyhral(Foto: Salt Entertainment Official Instagram) (Foto: Oficiálny Instagram spoločnosti Salt Entertainment)

Kim Ji Woon vyzerala úchvatne, keď vo svojom novom profile predvádzala svoj mladistvý šarm. Dá sa s istotou povedať, že to môže byť príprava na jej nadchádzajúcu drámu „Will This Be My Liberation“, ktorá má byť vydaná v roku 2022 prostredníctvom JTBC.

ČÍTAJ VIAC: Hviezda filmu „Fight for My Way“ Kim Ji Won hovorí, že opustí Salt Entertainment

KDramastars vlastní tento článok.

Napísal Geca Wills