Nová a pripravovaná kórejská dráma s názvom „Chlapec a dievča priamo z karikatúry“ je založená výlučne na digitálnom komikse alebo na tom, čo teraz nazývame webtoon s názvom „Pop-Out Boy“. Rozpovie nám príbeh o chlapcovi (Kim Minkyu), a manhwa postava, ktorá vkročí do skutočného sveta.

Ale jeho existencia v živom svete by samozrejme nebola úplná bez ľudského priateľa a lásky. Na svojej ceste stretne stredoškoláčku Han Sun Nyeo (Kim Doyeon).

Teraz fanúšikov zaujal plagát s drámou, ktorý sa nedávno objavil na internete, a hovorí sa, že bude zverejnený 25. júna. Takže, fanúšikovia webtoonových drám, uvoľnite stredy a štvrtky v týždni!Hlavnou mužskou úlohou, ktorú hrá Kim Minkyu, je Chun Nam Wook. „Chlapec a dievča rovno z karikatúry“ je debutová dráma Kim Minkyu. V súčasnosti je stážistom pod Jellyfish Entertainment. Súťažil v reality show Produce X 101 a vo finále sa umiestnil na 12. mieste, vďaka čomu nemohol debutovať v už rozpadnutom X1.

Kim Doyeon a Kim Minkyu uviazli v jedinečnej romantike(Foto: Twitter)

Nadchádzajúca hlavná žena Kim Doyeon pochádza z dievčenskej skupiny a osemčlennej Weki Meki pod agentúrou Fantagio. Je tanečnicou, vokalistkou a vizuálom skupiny. Skupina debutovala v auguste 2017 a jej členovia boli bývalí obsadení v televíznej reality show.

Kim Doyeon sa narodila 4. decembra 1999 a vyrastala vo Wonju, Gangwon. Bola tiež modelkou pre značku makeupu Maybelline. Ako väčšina súčasných umelcov, aj ona má svoje sólo s názvom 'All Night' s Long:D. Bola bývalou kapitánkou tímu roztlieskavačiek.

Kim Doyeon a Kim Minkyu uviazli v jedinečnej romantike(Foto: Twitter)

Jedna skutočnosť o idolovej herečke je, že jej matka je a manhwa umelkyňou a svoje kresby často zakladala na črtách svojej dcéry. Potom ju dráždili, keď vyrastala kvôli podobnosti zobrazenej na kresbách.

V dráme sú ďalšími postavami Choi Hyun Wook, Han Ji Hyo, Lim Bo Ra. Scenáristi tiež potvrdili, že dokončili obsadenie a dodali, že dráma je zmesou jedinečných, zábavných a svojráznych hercov a herečiek.

Fanúšikov oboch strán nadchlo, že doslovný názov pripravovanej drámy. Boli tiež zvedaví, pretože postavy z webtoonu sú presnou replikou v sérii. Sú nadšení z toho, čo sa má stať, keďže manhwu si môžete prečítať vopred a uvidíte, ako to režisér vychytal a ako herecké obsadenie vykreslí webtoon postavy v reálnom živote.