Kim Da Mi a Choi Woo Sik predvádzajú veselý a príbuzný vzťah lásky a nenávisti v novej romantickej komediálnej dráme „Naše milované leto“.

Kim Da Mi a Choi Woo Sik uviazli vo svojom vzťahu lásky a nenávisti v „Naše milované leto“

18. novembra odhalila nadchádzajúca romantická komédia SBS TV dráma „Our Beloved Summer“ nové fotografie s mladou láskou medzi stredoškolákmi Kook Yeon Soo a Choi Woong, ktorých stvárnili Choi Woo Sik a Kim Da Mi.

Novo vydané fotografie zobrazujú, ako rozkvitla romantika medzi Choi Woong a Kook Yeon Soo. Od mladistvých a nevinných stredoškolských čias až po chvíle ich opätovného stretnutia na začiatku tridsiatky.(Foto: SBS) Kim Da Mi a Choi Woo Sik

Na prvej fotografii sedia vedľa seba špičkový študent Kook Yeon Soo a pomaly sa učiaci Choi Woong, ktorí sa stali partnermi pre dokumentárny film.

Rozdiely medzi nimi vyžarujú z ich aury. Kook Yeon Soo, učenlivý a inteligentný študent, sa sústreďuje na diskusiu v triede. Na druhej strane, Choi Woongova myseľ blúdi niekde inde.

(Foto: SBS) Kim Da Mi a Choi Woo Sik

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Kim Da Mi, Choi Woo Sik, No Jung Ui a Kim Sung Cheol vyžarujú mladistvú žiaru v nových postavových plagátoch „Naše milované leto“

Napriek rozdielom sa títo dvaja do seba zamilujú a vymieňajú si sladké pohľady, ktoré podnecujú motýle k tancu v žalúdkoch potenciálnych divákov.

Pozornosť sa sústreďuje na to, aký druh posunu medzi nimi nastal, ktorý vyústil do srdcervúceho odlúčenia Kook Yeon Soo a Choi Woong.

Kim Da Mi a Choi Woo Sik vo svojich úlohách v 'Naše milované leto'

Choi Woong vyrastie v skvelého muža, ktorý pracuje ako ilustrátor v dráme. Hoci má všetko, vyrastal sám a zvykol si žiť sám.

(Foto: SBS) Choi Woo Sik Naše milované leto

Na rozdiel od Choi Woong sa Kook Yeon Soo stal zaneprázdneným, realistickým odborníkom na vzťahy s verejnosťou, ktorý je vždy na cestách.

Dokonca aj ako dospelí títo dvaja stále žijú veľmi odlišné životy. Zaujímavosťou je, že obaja bývalí milenci sa opäť stretávajú.

Choi Woo Sik a Kim Da Mi, ktorí sa tiež stretli v novom diele, sa podelili o svoje myšlienky o dráme a o sebe navzájom.

Choi Woo Sik povedal: „Je mi cťou opäť pracovať s Kim Da Mi. V našej predchádzajúcej dráme sme sa naháňali, aby sme sa zabili. Ale tentoraz stále bojujeme, ale ako bývalí milenci, ktorí vidia život inak.“

(Foto: SBS) Kim Da Mi Naše milované leto

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Osud bývalých milencov Kim Da Mi a Choi Woo Sika ich po rokoch zvedie k sebe v novej romantickej komediálnej dráme „Naše milované leto“

„Kim Da Mi a ja sme veľmi dobrí priatelia. Keď som teda vedel, že aj ona si vybrala túto prácu, hneď som sa rozhodol. Je to oveľa pohodlnejšie, pretože sa môžeme bez zábran porozprávať aj o tých najmenších detailoch,“ pokračoval Choi Woo Sik v rozprávaní o svojom vzťahu s herečkou.

Kim Da Mi navyše priznala, že sa na prácu tešila v momente, keď sa dozvedela, že jej herec a blízky priateľ Choi Woo Sik túto rolu prijal.

„Je zábavné spolupracovať aj teraz, po troch rokoch,“ dodala.

Medzitým sa nová pondelková a utorková dráma televízie SBS po prvý raz dostane na malú obrazovku v pondelok 6. decembra o 22:00. KST.

Pozrite si upútavku na srdcovú sériu tu :