Kórejskí fanúšikovia sŕdc Lee Jong Suk, Kim Seon Ho, Kang Ha Neul a Jung Hae In sa chystajú stretnúť divákov so svojimi vzrušujúcimi projektmi. Fanúšikovia skutočne zažijú nádherné mesiace plného sledovania, pretože títo majstri romantiky sa vracajú do hlavného vysielacieho času a na veľké plátno!

Lee Jong Suk

Potom, čo bol prepustený z armády, projekty okamžite zaklopali na dvere Lee Jong Suka.

Po prvé, má hrať v právnej dráme „Big Mouse“ po boku členky SNSD a herečky „Hush“ YoonA.Lee Jong Suk(Foto: A-Man Project Instagram) Lee Jong Suk

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ: „Decibel“ v hlavnej úlohe s Lee Jong Suk, Kim Rae a Cha Eun Woo dáva prvé fotografie + film dostáva explozívne investície do filmového priemyslu

Má tiež pripravovaný film 'Decibel' spolu s hviezdnym obsadením Kim Rae Won, Cha Eun Woo, Jung Sang Hoon, Park Byung Eun, Lee Sang Hee a Jo Dal Hwan.

Diváci by si film mali pozrieť, pretože pre Lee Jong Suk bude hrať rolu kapitána námorníctva.

„Decibel“ v hlavnej úlohe Lee Jong Suk, Kim Rae a Cha Eun Woo zverejnili prvé fotografie + film dostáva výbušné investície do filmového priemyslu(Foto: Herald Pop | Megabox Plus M)
'decibel'

Kim Seon Ho

Keď sa Kim Seon Ho odrazil od kontroverzie, je pripravený znova rozochvieť srdcia svojich fanúšikov.

Kim Seon Ho(Foto: Kim Seon Ho Instagram)

Bolo potvrdené, že 'Good Boy' bude viesť nadchádzajúci film 'Sad Tropical. Bude to jeho filmový debut, a preto sú jeho fanúšikovia (Seonhohada) nadšení z jeho vystúpenia na striebornom plátne.

Medzitým, podrážka Kim Seon Ho v 'Psích dňoch' a '2 O'Clock Date' zostáva nejasná. Jedna vec je však istá, herec je pripravený pokračovať vo svojej kariére vďaka láske a podpore svojich verných fanúšikov.

Kang Ha Neul

Vždy talentovaný Kang Ha Neul má opäť zapôsobiť na divákov svojím veľkolepým hereckým výkonom v pripravovanom napínavo-mysterióznom seriáli Insider.

Tu sa predstaví v úlohe Kim Yo Han, justičného učňa, ktorý sa zapletie do nečakaného prípadu a privedie ho do väzenia. Diváci by mali predvídať účinkovanie Kang Ha Neula v tejto novej právnickej dráme.

'Insider' má mať premiéru v prvej polovici roku 2022.

Kang Ha Neul(Foto: Kang Ha Neul Instagram)

Kang Ha Neul sa tiež vráti na strieborné plátno s 'The Pirates 2' po boku Han Hyo Joo, Lee Kwang Soo, Kwon Sang Woo, Sehuna z EXO, Chae Soo Bin, Kim Sung Oh, Park Ji Hwan a ďalších.

Film sa s divákmi stretne vo februári 2022.

Herec z filmu When the Camellia Blooms tiež rokuje o spolupráci so Son Ye Jin a držiteľom Oscara Youn Yuh Jungom v novej dráme 'A Tree Dies Standing'.

Jung Hae In

Po úspechu jeho Netflix Kdrama 'D.P.' kde hral rolu Ahn Jun Ho, Jung Hae In ukáže svoje kúzlo prostredníctvom novej série JTBC 'Snowdrop.' Fanúšikovia už očakávajú rolu Junga Hae Ina, pretože bude hrať po boku člena BLACKPINK a herečky 'Arthdal ​​Chronicles' Jisoo.

Jisoo a Jung Hae od BLACKPINK dráždia divákov novým plagátom „Snowdrop“ + JTBC odhaľuje dátum premiéry drámy(Foto: JTBC Official Instagram) Plagát Snowdrop

'Snowdrop' bude mať premiéru 18. decembra a očakáva sa, že obsadí miesta od piatku do soboty. Medzinárodní diváci môžu drámu streamovať cez Disney Plus a JTBC.

Jung Hae In(Foto: Jung Hae na Instagrame)

Herec z filmu „Niečo v daždi“ má tiež pripravovaný film „Blue Happiness“, ktorý je režijným debutom herca, ktorý sa stal režisérom Lee Je Joon. Premiéra je naplánovaná na 8. decembra .

Jung Hae In má tiež hrať v dráme 'Connect', o ktorej sa hovorí, že ju režíruje japonský režisér Takashi Miike.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: #HAESOO Trends ako „Snowdrop“ hlavné hviezdy robia svoje prvé spoločné fotky pre Harper's Bazaar + JTBC Drops New Teaser

Koho z týchto majstrov romantiky Kdrama s nadšením sledujete? Podeľte sa s nami o odpoveď v komentároch!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Toto napísal Shai Collins.