Zvyčajne hľadáme seriály alebo filmy na pozeranie, aby sme si krátili čas, najmä v tomto období, keď sme často uviaznutí doma. Teraz máme v rukách ten luxus času, aby sme stihli nielen relácie, ktoré sme si dali do záložiek, a novo vydané relácie!

Ak hľadáte nejaké skryté poklady vo svete K-drama, tu je niekoľko odporúčaní, z ktorých si môžete vybrať.

Prvá K-dráma, ktorú si pozriete, je „Poď a objím ma“ v réžii Choi Joon-bae. Režíroval aj seriál „Kráľova dcéra, Soo Baek-Hyang“ a tiež „Synovia“.Očakávajte, že táto séria bude také klišé, ako sa zdá, ale určite to tak nie je. Obaja hlavní predstavitelia, Chae Do Jin, ktorý hral ako Jang Ki Yong, a Han Jae Yi, ktorý hral ako Jin Ki Joo, boli stredoškolskí miláčikovia, no stalo sa niečo traumatické, čo viedlo k ich rozchodu. Otec hlavného muža je sériový vrah, čo viedlo k zabitiu celej rodiny Jae Yi.

Ako čas plynie, opäť sa stretli a Do Jinovho otca prepustili z väzenia a chce pokračovať vo svojej práci a konečne zabiť Jae Yiho. Táto séria nám prináša nielen motýle v žalúdku, ale dáva nám aj vzrušenie vďaka očakávaniu, ktoré poskytuje.

Druhým je 'Len medzi milencami'. Táto K-dráma sa týka začínajúcich športovcov, ktorí urobili všetko pre to, aby boli úspešní, no čelili tragédii, ktorá navždy zmenila ich osud.

Lee Gang Do (Junho) sa túži stať profesionálnym futbalistom, ale jeho sny boli zmarené nehodou. Z tohto dôvodu nachádza spôsoby, ako sa dostať cez život v každodennom živote, a prijíma zvláštne úlohy.

Ha Moon So (Won Jin Ah) tiež čelila drsnosti života. Títo dvaja potom vytvorili spojenie, ktoré ich vzťah posilní. Ich vzťah sa zdá byť jednoduchý, no zároveň veľmi zložitý. Kvôli tomu, čo sa stalo v ich minulosti, našli medzi sebou pokoj.

Je to K-dráma, ktorú stojí za to sledovať, pretože ukazuje rast človeka, keď nájde niekoho, vďaka komu budú obaja rásť k lepšiemu. Môžeme naznačiť lekcie z tejto K-drámy v našom každodennom živote, že by sme mali vždy bojovať a stať sa lepším človekom, akým sme boli včera.

A nakoniec je to '1 % niečoho.' Táto séria je jedným z tých druhov, kde je veľmi predvídateľná, ale spojenie oboch zvodov dáva sérii zmysel.

Lee Jae In (Ha Seok Jin) musel byť vo vzťahu s Kim Da Hyun (Jun So Min). Obaja vedúci sú navzájom úplnými protikladmi a nakoniec sa dohodli na zmluve o ich vzťahu.

Väčšinou robia veci, ktoré robia normálne páry. Veľa sa hádajú, ale nakoniec zo svojho vzťahu vyjdú. Všetci však vieme, že niekedy sa dobré veci skončia, keď im vyprší zmluva. Môžete vidieť a cítiť, aké je to ťažké a srdcervúce a veľmi dobre ste to vykreslili na obrazovke.