Lee Junho z 2PM je na vrchole slávy od účinkovania vo filme 'The Red Sleeve Cuff' v poslednom štvrťroku 2021. Tento kórejský reportér potom odhalil tajomstvo popularity idolu.

Čítajte ďalej a dozviete sa, čo povedal reportér.

Aké je tajomstvo popularity Lee Junha?

Od idolu až po jedného z najvyhľadávanejších hercov si Lee Junho cestu k sláve zaslúži tvrdou prácou.Rýchlo sa rozvíjajúci kórejský zábavný priemysel neustále rozpoznáva rôzne talenty. Do špekulácií sa zapojili aj ďalšie hviezdy, ktoré vo svojej kariére zažili veľké úspechy, no u Lee Junha je to iné.

V novom YouTube vlogu kórejskí reportéri Lee Jin Ho a Lee Hyun Ah odhalili skutočnú osobnosť hviezdy 'Wok of Love'. Zdieľali príbehy o láskavosti idola-herca ku každému, či už k jeho spoluhráčom alebo produkčnému štábu.

ČÍTAJTE JÚN(Foto: Lee Junho Instagram)

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ: Lee Junho z 2PM potvrdzuje prijímanie skriptov pre svoje potenciálne projekty

Vo videu zavolal Lee Hyun Ah, reportérke známej mediálnej spoločnosti, a spýtal sa jej na skúsenosti s prácou s členom 2PM. Jin Ho potom prezradil, že idol-herec raz poslal svojich 80 ručne písaných listov novinárom.

14:00 Lee Junho(Foto: Lee Junho Instagram)

V reakcii na to Lee Hyun Ah vysvetlil, že odkedy Lee Junho zažil veľa uznania vďaka svojim nedávnym projektovým vystúpeniam, bolo o mužskej hviezde veľa pozitívnych článkov.

Dodala, že ho oslovilo niekoľko novinárov a požiadali ho o rozhovor.

Lee Hyun Ah odhaľuje skutočnú osobnosť Lee Junha

Lee Hyun Ah povedal, že herec z filmu The Red Sleeve Cuff skutočne poslal týchto 80 listov, aby vyjadril svoju vďačnosť reportérom a článkom o ňom napísaným, ako aj diskusiu o sledovanosti jeho drámy.

(Foto : Správy1) Lee Junho

Lee Hyun Ah zdieľal podrobnejší príbeh o ocenenom hercovi. Podľa nej predtým virtuálne robila rozhovor s Junhom ​​a na jej prekvapenie ju člen 2PM stále spoznal.

„Na svoju fotografickú kartu Junho napísal meno každého reportéra spolu s jeho podpisom. Prekvapivo si pamätal aj špecifické charakteristiky každého reportéra a spomenul to vo svojom vlastnom liste za asistencie svojho tímu.“

Lee Jun(Foto: Lee Junho Instagram)

Jeho gesto ju dojalo a odhalila, že Lee Junho vždy zahŕňa svoju identitu ako člena svojej skupiny 2PM.

Lee Jin Ho povedal, že na rozdiel od iných idolov, z ktorých sa stali herci, ktorí zažívajú úspech v hereckej aréne, svoju identitu idolu skrývajú, no s Junhom ​​je to iné. Stále sa vždy predstavuje ako člen 2PM.

Lee Junho / The Red Sleeve Cuff(Foto: 14:00 Instagram)

Lee Hyun Ah súhlasil s Jin Ho a povedal, že Lee Junho nechce stratiť svoju identitu ako člen skupiny. Navyše, práve vďaka obľúbenej skladbe svojej skupiny si herec „Dobrý manažér“ vyslúžil titul „My House Junho“.

Podstatou ich rozhovoru je, že Lee Junho získal uznanie, ktoré si zaslúži, vďaka svojej tvrdej práci a skromnej osobnosti. Aj keď je na vrchole, zostáva pri zemi.

Pozrite si video tu!

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Kang Daniel spomína Lee Junha ako idolového herca, ku ktorému vzhliada

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins.