Dlhoročný vášnivý fanúšik kórejskej drámy si bude pamätať tie klasické nevinné bozkové scény, ako je mliečna pena a bozky v sede.Na druhej strane kórejské filmy nie sú vždy také nevinné a v Južnej Kórei vzniká množstvo erotických drám.

V týchto filmoch s hodnotením R sa vydáme na výlet, aby sme si pozreli niektoré sexuálne témy a ako sa s nimi zaobchádza v kórejskej spoločnosti v minulosti a modernej dobe. Navyše môžete byť svedkami toho, ako vaši obľúbení herci a herečky predvádzajú svoju sexi stránku, akú v typickej K-dráme skutočne nenájdete.

Ak chcete zažiť kórejskú romancu, ktorá sa končí viac než len nevinným bozkom, tu je pár zaparených filmov, ktoré vám pomôžu začať a zistiť, či v nej hral váš obľúbený kórejský herec alebo herečka.Lim Ji Yeon a Ju Ji Hoon vo filme „The Treacherous“

Kórejskí herci a herečka, ktorí prijali výzvu robiť R-hodnotené scény(Foto: Zradný)

'The Treacherous' bude rozprávať príbeh o kráľovi diktátora (Kim Kang Woo), ktorý je duševne labilný s príšerným sexuálnym apetítom. Potom vymenuje svojho dlhoročného priateľa Im Soong Jae (Ju Ji Hoon) a svojho otca do pozície svojho poradcu. Kráľ Yeonsan bol považovaný za šialeného kráľa, keď prikázal svojim verným služobníkom, aby zhromaždili desaťtisíc krásnych žien ako kurtizány, ktoré mu mali priviesť, aby splnili jeho sexuálne túžby. Tam sa zoznámi s Im Soong Jae, krásnou Dan Hee (Lim Ji Yeon), krásnou uchádzačkou o kurtizány. Bude tam scéna, v ktorej budete svedkami scény Ju Ji Hoon a Lim Ji Yeon v horúcej posteli – dali do toho všetko.

Kim Min Hee a Kim Tae Ri vo filme The Handmaiden

Kórejskí herci a herečka, ktorí prijali výzvu robiť R-hodnotené scény(Foto: The Handmaiden)

'The Handmaiden' sa odohráva v časoch, keď Japonci okupovali Kóreu v 30. rokoch 20. storočia. Tento film bude rozprávať príbeh kórejského dievčaťa menom Sook Hee (Kim Tae Ri), najatej ako slúžka lady Hideko (Kim Min Hee) japonskej dedičky. Potom, čo bola Hideko unavená a frustrovaná zo sexuálneho čítania, žiada Sook Hee, aby spala vedľa nej. Obe ženy sa nečakane milujú. Z dvoch hlavných predstaviteľiek vyžaruje obrovská sexuálna chémia a môžeme byť svedkami, ako Kim Min Hee a Kim Tae Ri robia dievčenskú hru.

Jung Woo Sung a Esom vo filme „Scarlet Innocence“

Kórejskí herci a herečka, ktorí prijali výzvu robiť R-hodnotené scény(Foto: Scarlet Innocence)

'Scarlet Innocence' vás vezme na horskú dráhu príbehu žiadostivej lásky. Príbeh sa začína, keď sa univerzitný profesor menom Hak Kyu (Jung Woo Sung) presťahoval do malého mesta, potom sa stretol a nakoniec sa zamiloval do ženy, Deok Yi (Esom), ktorá pracuje v starom zábavnom parku. Ich vzťah sa však stal mestskou rečou a vrhajú sa na nich kontroverzie. Kvôli tomuto škandálu Hak Kyu náhle ukončí svoj vzťah s Deok Yi, čo ju zničilo a rozhodlo, že jej bývalý milenec bude v budúcnosti trpieť. Tento film má niekoľko zaparených sexuálnych scén, ktoré by rozpálili každého. Vezmite na vedomie: Prvá scéna, v ktorej Jung Woo Sung a Esom začínajú skúmať svoj sexuálny vzťah, je jednou z najhorúcejších scén vo filme!

Pieseň Seung Heon a Lim Ji Yeon vo filme Obsessed

Kórejskí herci a herečka, ktorí prijali výzvu robiť R-hodnotené scény(Foto: Posadnutý)

Toto je horúci romantický film z roku 1969. Príbeh je o armádnom plukovníkovi Kim Jin-Pyeong (Song Seung Heon), ktorý sa bláznivo zamiluje do manželky svojho podriadeného Jong Ga Heun (Lim Ji Yeon). Keď sa prvýkrát stretli, obaja sa k sebe priťahovali a začali si tajný románik, ale keďže ich vzťah nie je legálny, sú nútení ho prerušiť. Kim Jin Pyeong je posadnutý získaním Jong Ga Heuna späť a on sa zbláznil a odhalil ich tajný románik. Staňte sa svedkami horúcej automobilovej scény, na ktorej sa podieľali Song Seung-Heon a Lim Ji Yeon v tomto filme!