Herečka z 'Coffee Prince' Yoon Eun Hye hovorila o výzvach, s ktorými sa potýkala kvôli negatívnym a zlomyseľným komentárom proti nej, keď sa v minulosti propagovala ako členka Baby V.O.X.

(Foto: Youtube (KBS))

Yoon Eun Hye otvorila túto tému počas 15. januára epizódy svojej show 'Stars Top Recipe at Fun-Staurant', keď sa jej kolega z Baby V.O.X Kan Mi Yeon zúčastnil show ako hosť. Yoon Eun Hye zdieľala, že Kan Mi Yeon bola k nej naozaj milá. Nastal moment, kedy sa cítila veľmi osamelá a nemala žiadnych priateľov, s ktorými by mohla niečo zdieľať, a Kan Mi Yeon bola osoba, na ktorú sa mohla spoľahnúť. Keďže bola v rovnakom veku, Yoon Eun Hye si spomenula, že sa mohla pohodlne zdôveriť Kan Mi Yeon bez toho, aby sa cítila príliš vystrašená.

(Foto: Youtube (KBS))

Ako odpoveď na to Kan Mi Yeon prezradila, že v tom čase mohla žiť len vtedy, keď sa o niekoho opiera, čo priznala, že sa spoliehala aj na Yoon Eun Hye. Spoliehali sa jeden na druhého, pretože vtedy boli príliš mladí.Yoon Eun Hye pokračovala v rozprávaní o tom, ako jej Kan Mi Yeon pomohla v mladosti. Herečka sa podelila o to, že Kan Mi Yeon ju niekedy vzal na toaletu, kedykoľvek sa jej chcelo rozplakať, a naučila ju, ako byť silná.

Ak by ste náhodou nevedeli, Baby V.O.X bola jednou z najznámejších dievčenských skupín v Kórei. Ich skupina však začala naberať úpadok, keď sa zaplietli do škandálu so zoznamkou s vtedy populárnou chlapčenskou skupinou. Dievčenská skupina kvôli tomu dostala množstvo zlomyseľných a nenávistných komentárov.

Pozrite si epizódu 'Stars Top Recipe na Fun-Staurant' nižšie!

Juhokórejská herečka, speváčka, zabávačka a modelka Yoon Eun Hye sa narodila 3. októbra 1984. Svoju kariéru v zábavnom priemysle začala ako členka Baby V.O.X v rokoch 1999 až 2005. Po máji 2005 však Baby V.O.X odišla do prestávky. , a Yoon Eun Hye sa rozhodli odísť zo skupiny v apríli 2005. Nasledujúci rok (2006) sa Baby V.O.X oficiálne rozišli.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný herečkou Yoon eun hye (@y1003_grace)

Keďže Yoon Eun Hye odišla z dievčenskej skupiny, dala sa na dráhu herectva a debutovala v romantickej komédii 'Princess Hours.' Hrala ako obyčajné dievča, ktoré sa náhle stane korunnou princeznou vďaka dohodnutému sobáši s korunným princom.

(Foto: Yoon Eun Hye oficiálny instagram (y1003_grace))

Najprv sa vyskytli problémy, pri ktorých veľa ľudí spochybňovalo jej herecké schopnosti a fanúšikovia Goonga manhwa dokonca rozoslal petície proti herečke stvárňujúcej hlavnú úlohu. Požiadali, aby ju nahradila iná herečka. Napriek tomu sa 'Princess Hours' stal masívnym hitom nielen v Južnej Kórei, ale aj v zámorí. A to vynieslo Yoon Eun Hye k hviezdam.

Niektoré z jej drám zahŕňajú „The Vineyard Man“ (2006), „Coffee Prince“ (2007), „My Fair Lady“ (2009), „Lie to Me“ (2011) a „Chýbaš mi“ (2012).

Ak chcete získať ďalšie K-drámy, K-filmy, správy o celebritách a aktualizácie, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísala Liza Parker