Jung Yu Mi a Han Suk Kyu budú hrať v novej dráme JTBC(Foto: pinterest)
Jung Yu Mi a Han Suk Kyu budú hrať v novej dráme JTBC

Juhokórejskí herci Jung Yu Mi a Han Suk Kyu budú možno hrať v pripravovanej dráme JTBC a všetci sú nadšení!

Médiá informovali 18. decembra, že Jung Yu Mi bola ponúknutá ako súčasť obsadenia v pripravovanej dráme JTBC s názvom 'Until The Morning Comes.' Uvedená dráma je novým projektom, ktorý má na starosti Lee Jung Hyo, ktorý tiež režíroval hitovú drámu tvN 'Crash Landing On You.'

Potom, čo sa objavili správy, že herečka rokuje o tom, aby si zahrala vo filme 'Until the Morning Comes', vedenie SOOP vydalo vyhlásenie, že s najväčšou pravdepodobnosťou túto ponuku prijme.V novembri 2020 agentúra Han Suk Kyu tiež potvrdila, že herec zvažuje hrať v uvedenej dráme.'Until the Morning Comes' je kriminálna trilerová dráma, o ktorej sa hovorí, že rozpráva príbeh o záhade mŕtveho tela objaveného v mužskom kufri. Potom sa bývalý súdny patológ Národnej forenznej služby zrazu stane hlavným podozrivým z vraždy. Prípad sa ešte viac zamotá, keď sa k vyšetrovaniu prizve profilovač, ktorý odhalí odpovede na otázku, prečo by sa forenzný patológ rozhodol stať sa zločincom.

Jung Yu Mi a Han Suk Kyu budú hrať v novej dráme JTBC(Foto: pinterest)
Jung Yu Mi a Han Suk Kyu budú hrať v novej dráme JTBC

Podľa správ bude Jung Yu Mi hrať v dráme ako profilovač s ostrými pozorovacími schopnosťami a Han Suk Kyu na druhej strane stvárni postavu súdneho patológa, ktorý sa zmenil na hlavného podozrivého zo zločinu.

Tu sú ďalšie fakty o hlavných hviezdach v pripravovanej dráme „Dokud príde ráno:“

Jung Yu Mi a Han Suk Kyu budú hrať v novej dráme JTBC(Foto: Pinterest)
Jung Yu Mi a Han Suk Kyu budú hrať v novej dráme JTBC

Juhokórejská herečka Jung Yu Mi debutovala v hereckom priemysle vo filme Blossom Again (2005), v ktorom získala široké herecké uznanie. Odvtedy bola Jung Yu Mi ponúknutá hrať v mnohých projektoch, medzi ktoré patria kritikou oceňované filmy Family Ties (2006), Chaw (2009), My Dear Desperado (2010) a kasové trháky The Crucible (2011), Train to Pusan ​​(2016) a získala viacero ocenení za najlepšiu herečku za výkon vo filme Kim Ji-young.

Jung Yu Mi si nedávno zahral v dráme Netflix The School Nurse Files.

Jung Yu Mi a Han Suk Kyu budú hrať v novej dráme JTBC(Foto: pinterest)
Jung Yu Mi a Han Suk Kyu budú hrať v novej dráme JTBC

Juhokórejský herec Han Suk kyu sa narodil 3. novembra 1964. Svoje meno označil za jedného z popredných hercov kórejskej kinematografie. Je všeobecne uznávaný pre svoje predstavenia v roku 1997 s názvom Green Fish a No. 3. Ďalší rok (1998) herec hral v augustových Vianociach (1998), po tomto projekte nasledovali Shiri (1999), Šarlátové písmeno (2004). a The President's Last Bang (2005).

Han Suk kyu prevzal hlavnú cenu (Daesang) na odovzdávaní cien SBS Drama Awards v roku 2011 za stvárnenie hlavnej úlohy kráľa Sejonga v historickej dráme Deep Rooted Tree (2011). V roku 2016 herec opäť získal hlavnú cenu (Daesang) za výkon ako majster Kim v úspešnej lekárskej dráme Dr. Romantic (2016). Potom v roku 2020 zopakoval svoju úlohu v Dr. Romantic 2.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal: Liza Parker