Lee Jung Jae a Jung Ho Yeon vyjadrujú svoje očakávania pre dlho očakávanú 2. sezónu „Squid Game“.

Duo sa spolu s ostatnými hercami z 'Squid Game' zúčastnilo na odovzdávaní cien SAG Awards 2022, kde získali štyri uznania.

Pred hlavným ceremoniálom sa z modelky stala herečka, hviezda 'náčelníka štábu' s Park Hae Soo, Anupam Tripathi a Kim Joo Ryoung, odhodila ikonickú zelenú kombinézu a oslnila červený koberec svojimi oblekmi a na mieru vyrobenými šatami.SAG Awards 2022 Red Carpet: 'Squid Game' Hviezdny oblek, očarený pre Screen Actors Guild Awards

Squid Game hviezdy na SAG Awards 2022(Foto: Oficiálny Instagram Park Hae Soo)
Squid Game hviezdy na SAG Awards 2022

Na prestížnej výročnej ceremónii ohromila Jung Ho Yeon na červenom koberci svojím úchvatným záberom LBD v šatách Louis Vuitton, zatiaľ čo Kim Joo Ryoung predviedla svoju mladistvú krásu s kolekciou Zimmermann's Resort Collection 2022.

Zatiaľ čo ženské herecké obsadenie sa na červenom koberci SAG Awards 2022 predieralo svojimi úžasnými šatami, Lee Jung Jae si obliekla tmavomodrý smoking s čiernymi chlopňami a zavŕšila vzhľad čiernym motýlikom.

To isté platí aj pre jeho hlavnú hviezdu Park Hae Soo, ktorá sa pre túto udalosť rozhodla pre ikonický čierny smoking.

Na druhej strane Anupam Tripathi okorenila červený koberec v modro-zelenom smokingu a bielom motýliku.

Na červenom koberci vrhla 'Squid Game' vrúcne zábavné otázky z médií - z ktorých jedna sa týkala veľmi očakávanej sezóny 2.

Aktualizácia 'Squid Game 2': Lee Jung Jae a Jung Ho Yeon zdieľajú svoje myšlienky týkajúce sa nadchádzajúceho pokračovania

V exkluzívnom rozhovore pre Entertainment Tonight's Nischelle Turner boli hlavné hviezdy požiadané o ich nápady s 'Squid Game 2.'

Začínajúca herečka prezradila, že na druhý diel je veľa dobrých nápadov.

Squid Game SAG Awards 2022 Jung Ho Yeon(Foto: Netflix Golden Instagram) Jung Ho Yeon na SAG Awards 2022

Jung Ho Yeon, ktorý dráždi fanúšikov možnou zápletkou, povedal: „Takže moja predstava je taká, že maskovaní muži ich možno všetkých vzali a postarali sa, aby opäť ožili,“ povedal prostredníctvom prekladateľa.

ČÍTAJ VIAC:Generálny riaditeľ Netflixu Ted Sarandos oficiálne potvrdil „Squid Game 2“

Pokiaľ ide o renomovanú juhokórejskú hviezdu, zdieľal rovnakú myšlienku a povedal: „Druhá sezóna, všetko sa varí v jeho mozgu práve tu,“ odvolávajúc sa na režiséra Hwang Dong Hyuka.

Squid Game SAG Awards 2022 Lee Jung Jae(Foto: Netflix Golden Instagram) Lee Jung Jae na SAG Awards 2022

Okrem toho tiež priznal, že cítia veľký tlak vzhľadom na to, že prvá sezóna získala celosvetový obrovský úspech.

„Mám pocit, že sa vytvorilo veľa očakávaní, takže bude ťažké ich splniť. Ale opäť, všetko je tu v jeho hlave,“ vysvetlil ET.

Lee Jung Jae a Jung Ho Yeon vyhrali na SAG Awards 2022

Jung Ho Yeon a Lee Jung Jae na SAG Awards 2022Lee Jung Jae a Jung Ho Yeon na SAG Awards 2022

Hviezdy 'Squid Game' Lee Jung Jae a Jung Ho Yeon opäť prinášajú hrdosť do Južnej Kórey a odniesli si hlavné ocenenia na SAG Awards 2022.

Táto 49-ročná hviezda vyhrala vynikajúci herecký výkon v dramatickom seriáli za svoj hviezdny výkon ako hráča 456 Seong Gi Hoon.

Jung Ho Yeon medzitým získala svoje prvé ocenenie za vynikajúci herecký výkon v kategórii dramatických seriálov.

„Squid Game“ od Netflixu vyhrala aj vynikajúci akčný výkon kaskadérskeho súboru v televíznom seriáli, keď porazila ďalších nominovaných, ako napríklad „Sokol a zimný vojak“, „Cobra Kai“, „Loki“ a „Mare of Easttown“.

V PRÍPADE, ŽE STE ZMEŠKALI: Tu je dôvod, prečo herec Oh Young Soo z „Squid Game“ odmietol rozhovory po víťazstve na Zlatých glóbusoch

KDramastars vlastní tento článok
Napísal Geca Wills