Teraz, vo svojom štvrtom týždni, 'Snowdrop' zaznamenáva mierny nárast sledovanosti uprostred okolitých kontroverzií.

Jung Hae In a BLACKPINK Jisoo's 'Snowdrop' sú na vrchole populárnych televíznych relácií v Ázii

K 3. januáru sa nová dráma Jung Hae In a BLACKPINK Jisoo 'Snowdrop' umiestnila na prvom mieste v Top TV Show Disney Plus v niekoľkých krajinách Ázie.

Podľa Flix Patrol, poskytovateľa VOD a máp v reálnom čase na celom svete, sa „Snowdrop umiestnil na prvom mieste v Hongkongu, Singapure, Taiwane a Južnej Kórei. V Japonsku sa 'Snowdrop' umiestnil na treťom mieste.Snežienka(Foto: JTBC) BLACKPINK Jisoo a Jung Hae In | Plagát snežienky

Tento úspech sa rozhodne neočakával, najmä v Južnej Kórei, po odporoch a kontroverziách, ktoré dráma neustále dostávala za údajné skresľovanie histórie a podkopávanie demokratického hnutia.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Jung Hae In a BLACKPINK Jisoo's 'Snowdrop' sa odrazili od historicky nízkych hodnotení a kritiky

'Snowdrop' dokonca čelil početným petíciám za prerušenie vysielania drámy. Súd však nakoniec ich sťažnosti zamietol a dal produkcii drámy zelenú, aby pokračovala vo vysielaní podľa plánu.

Rekapitulácia 7. epizódy „Snowdrop“: Veci sa menia na temnejšie pre Jung Hae In a BLACKPINK Jisoo

Veci sa stávajú ešte komplikovanejšími, keď „Snežienka“ postupuje. V epizóde 7 sa Young Ro (BLACKPINK Jisoo) obetovala, aby sa ostatní rukojemníci dostali zo situácie.

(Foto: JTBC)

Keď si Su Ho (Jung Hae In) uvedomil, že Young Ro je dcérou šéfa Národnej bezpečnostnej agentúry, využil ju vo svoj prospech a dostal sa z internátu živá.

Napriek ich rokovaniam mal šéf Juhu plány pod rukávmi a plánoval prepadnúť rukojemníkov v internáte ženskej univerzity Hosoo.

ČÍTAJ VIAC:Odvysielanie „Snežienka“ na súde Green Lights po podaní žaloby občianskej skupiny na súdny príkaz

(Foto: JTBC) Yoo In Na

Špeciálny agent zo Severu bol však rýchlejší ako oni. Cheong Ya (Yoo In Na), renomovaná lekárka, ktorá bola poslaná na miesto činu, aby ošetrila zranených rukojemníkov, sa odhalila Su Ho, jej spolubojovníkovi zo Severnej Kórey.

Pretože poznala plány Juhu, vykonala ich bezpečný návrat pred plánovaným termínom Severu.

Dátum a čas vydania 8. epizódy „Snowdrop“.

'Snowdrop', ktorý zaznamenal svoje doteraz najvyššie hodnotenie sledovanosti, očakáva, že percento raketovo porastie, pretože dráma objasní všetky nezodpovedané otázky divákov.

8. epizóda filmu Snowdrop sa vysiela v sobotu 8. januára 2022 o 22:30. KST na JTBC.

(Foto: JTBC)

Očakáva sa, že 8. epizóda ukáže, ako sa vzťah Su Ho a Young Ro zmení uprostred chaosu a bolesti, ktorú im dvom spôsobil, najmä keď sa druhá dozvie, že jej brata zabil ten istý tím, do ktorého patrí osoba, ktorú zbožňuje.

Okrem toho bude „Snowdrop“ k dispozícii aj na online streamovanie na Disney Plus vo vybraných regiónoch po celom svete.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: 'Snowdrop' Episode 7: Zrada a smrť obklopujú Jung Hae In a Jisoo