Jo In Sung uchvátil fanúšikov K-drama svojimi vynikajúcimi schopnosťami a nehovoriac o jeho pozoruhodnom vizuáli, vďaka ktorému niekoľko fanúšikov omdlievalo nad jeho intenzívnou roztomilosťou.

Vďaka jeho jedinečnej charizme a všestrannosti sa stal jedným z najvyhľadávanejších hercov v Južnej Kórei.

Po svojom hereckom debute v roku 1999 si 40-ročná celebrita získala pozornosť verejnosti v roku 2001 melodrámou „Piano“ spolu s Go Soo, Jo Jae Hyun a Kim Ha Neul.Megahit K-dráma „What Happened in Bali“ s Ha Ji Won a So Ji Sub však priniesol Jo In Sungovi obrovskú slávu, ktorú si skutočne zaslúžil.

S množstvom pozoruhodných drám a filmov na svojom konte, ako aj ocenením jeho úspechov, nie je pochýb o tom, že hviezda Hallyu patrí medzi najlepšie zarábajúce hviezdy a najbohatšie kórejské celebrity.

Ako už bolo povedané, poďme sa hlboko ponoriť do čistého majetku Jo In Sung a toho, koľko zarobil každú epizódu.

Jo In Sung hrá v každej epizóde veľké množstvo peňazí

ZAPIEVAJTE SA(Foto: IOK Company Official Instagram)

Jeho najlepšie hodnotené drámy pomohli tomuto všestrannému hercovi nahromadiť dobré bohatstvo, a to všetko vďaka jeho dokonalým hereckým schopnostiam.

Zaujímavé je, že viaceré médiá poznamenali, že ocenený herec údajne zbiera 89 000 dolárov za epizódu.

Podľa Tatler Asia je Jo In Sung v tomto roku 2021 momentálne piatym z najlepšie platených hercov K-Drama.

ČÍTAJ VIAC: História randenia Jo In Sung: Hviezda filmu „Útek z Mogadiša“ raz obviňovala svoju slávu za to, že je single

Čistá hodnota Jo In Sung 2021

(Foto: Účet IOK Company Naver)

Pokiaľ ide o jeho finančnú situáciu, hviezda filmu „Tá zima, vietor fúka“ zarobila za 22 rokov v tomto odvetví obrovské bohatstvo.

Podľa celebsagewiki.com je čistý majetok Jo In Sung okolo 1 až 5 miliónov dolárov vďaka jeho účinkovaniu v drámach, filmoch a dlhom zozname odporúčaní.

Jo In Sung údajne zarobila milióny v K-dráme „Je to v poriadku, to je láska“

(Foto: Novinky1)

Zaujímavé je, že jedno médium oznámilo, že herec si nielenže odniesol domov veľmi žiadanú hlavnú cenu známu ako Daesang Award na udeľovaní cien APAN Star Awards za megahit K-dráma „It's Okay, That's Love“, ale zarobil neuveriteľný 1 milión dolárov. šťastie zo série.

Okrem toho viacerí fanúšikovia chválili jeho srdečný prejav, v ktorom ďakovali jeho kolegovi Gong Hyo Jinovi.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Aktualizácia obsadenia albumu „It's Okay, That's Love“ z roku 2021: Jo In Sung sa vracia s novým filmom + Lee Kwang Soo podporuje EXO D.O pre svoj prvý sólový mini album

„Myslím, že som cenu dostal vďaka Gong Hyo Jin. Nemyslím si, že by som sa bez nej dokázal takto správať,“ spomenul.

Pravdepodobne považovaná za jednu z K-drám OG, 'It's OK, That's Love' vyzdvihuje postavy, ktoré boli diagnostikované s duševnými poruchami.

V dráme hrala Jo In Sung rozhlasového DJa a najpredávanejšieho autora menom Jang Jae Yeol, u ktorého sa v ranom veku vyvinula obsedantno-kompulzívna porucha (OCD) v dôsledku traumatického zážitku.

Na druhej strane, ocenená herečka Gong Hyo Jin je psychiatrička Ji Hae Soo, ktorá sa zaujímavo zoznámila s Jae Yeol.

Jo In Sung Aktuálne a pripravované projekty

Oceňovaný herec v súčasnosti hrá v trháku „Útek z Mogadiša“ a hýbe svetom.

Okrem toho sa chystá vrátiť sa na malú obrazovku s nadchádzajúcou K-drámou „Moving“ s Han Hyo Joo a Cha Tae Hyun.

V PRÍPADE, ŽE STE ZMEŠKALI: Nová akčná fantasy dráma Jo In Sung, Han Hyo Joo a Cha Tae Hyun „Moving“ má produkčný rozpočet 42 miliónov USD

KDramastars vlastní tento článok.

Napísal Geca Wills