Jo Jung Suk potvrdil, že bude hrať v pripravovanom filme s názvom(Foto: twitter)
Jo Jung Suk potvrdil, že bude hrať v pripravovanom filme s názvom 'Nation of Happiness'

Pre fanúšikov herca z 'Hospital Playlist' Jo Jung Suka sa dlhé čakanie konečne skončilo! Bolo potvrdené, že herec bude už čoskoro ozdobou veľkého plátna!Herec dostal ponuku stať sa súčasťou obsadenia v pripravovanom filme režiséra Choo Chang Mina s názvom 'Nation of Happiness.'

Pripravovaný film zameria svoj príbeh na právnika, ktorý robí čokoľvek, aby zachránil osobu, ktorá je zapletená do prípadu storočia. Joo Jung Suk je potvrdený ako hlavná postava, ktorou je právnik.

Juhokórejský filmový režisér a scenárista Choo Chang Min sa narodil v roku 1966. Jeho dielo z roku 2012, dobový film s názvom „Maškaráda“, prilákalo viac ako 12 miliónov filmových divákov a bolo vyhlásené za jeden z najlepšie zarábajúcich kórejských filmov všetkých čias! Stal sa aj komerčným úspechom, v ktorom režisér získal ocenenie „Najlepší režisér“ na prestížnych cenách „Grand Bell Awards a Baeksang Arts Awards“.Jo Jung Suk potvrdil, že bude hrať v pripravovanom filme s názvom(Foto: Twitter)
Jo Jung Suk potvrdil, že bude hrať v pripravovanom filme s názvom 'Nation of Happiness'

Slávny režisér začal svoju kariéru v tomto odvetví ako asistent réžie na filmoch ako 'City of the Rising Sun' (1999) a 'The Happy Funeral Director' (2000). Potom nakrútil svoj prvý krátky film „Koniec apríla“ (2000), ktorý bol vysoko ocenený na niekoľkých medzinárodných filmových festivaloch. Potom nakoniec debutoval v celovečernom filme úspešnou komédiou „Mapado: Ostrov šťastia“ (2005).

Odvtedy Choo Chang Min režíroval množstvo drám, menovite 'Lost in Love' (2006), potom nasledoval román pre seniorov 'Late Blossom' (2011), ktorý sa stal masovým hitom ústne po vydaní.

Medzitým bude 'Nation of Happiness' napredovať vo svojom predprodukčnom procese a jeho natáčanie je naplánované na leto 2021.

Jo Jung Suk potvrdil, že bude hrať v pripravovanom filme s názvom(Foto: Twitter)
Jo Jung Suk potvrdil, že bude hrať v pripravovanom filme s názvom 'Nation of Happiness'

Juhokórejský herec Jo Jung Suk sa narodil 26. decembra 1980. 39-ročný herec vždy sníval o hraní na javisku a svoju divadelnú kariéru odštartoval prostredníctvom filmov „Jarné prebudenie“, „Hedviga a nahnevaný palec“ a javisková adaptácia „Harmonium in My Memory“ medzi mnohými inými muzikálmi a hrami.

Ak by ste nevedeli, hercovi bola z rodinných dôvodov udelená výnimka z vojenskej služby a aby si mohol zarábať a byť finančne stabilný, herec pred promóciou opustil školu a začal sa venovať muzikálu. Potom v roku 2004 Jo Jung Suk debutoval ako profesionálny herec vo filme Luskáčik.

Potom, po takmer 10 rokoch hrania na javisku, Jo Jung Suk konečne debutoval ako komediálny herec vo vedľajšej úlohe v roku 2012 v kasovom hite Architecture 101. Tento film sa stal jeho prelomovou úlohou.

Jo Jung Suk potvrdil, že bude hrať v pripravovanom filme s názvom(Foto: instagram)
Jo Jung Suk potvrdil, že bude hrať v pripravovanom filme s názvom 'Nation of Happiness'

Jeho talent a herecké schopnosti boli ďalej prezentované prostredníctvom televíznych seriálov „The King 2 Hearts“ (2012), „You're the Best“, „Lee Soon-shin“ (2013), „Oh My Ghost“ (2015), „Don't Dare to Dream“ (2016), ako aj filmy „The Face Reader“ (2013), „My Love, My Bride“ (2014), „My Annoying Brother“ (2016), „Exit“ (2019) ).

Najnovšia séria Jo Jung Suka bola v lekárskej dráme 'Hospital Playlist' (2020), kde hral jednu z hlavných postáv, ktorá je docentom všeobecnej chirurgie.

Už sa nevieme dočkať, kedy Joo Jung Suk opäť raz ozdobí veľkú obrazovku!

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal: Liza Parker