Po dvoch rokoch sa stará herečka Jin Hee Kyung vracia na malé plátno ako obchodne zmýšľajúca majiteľka supermarketu v pripravovanej mysterióznej komediálnej thrillerovej dráme „The Killer's Shopping List“.

Jin Hee Kyung sa stáva majiteľom supermarketu v „The Killer's Shopping List“

Pridáva sa aj skúsená herečka Jin Hee Kyung Lee Kwang Soo a AOA Seolhyun v pripravovanej mysterióznej komediálnej dráme tvN 'The Killer's Shopping List' (tiež známej ako 'The Murderer's Shopping List').

'The Killer's Shopping List' zobrazuje záhadné vraždy v pokojnej štvrti. Nákupné zoznamy a potraviny sú kľúčovými dôkazmi na nájdenie sériového vraha.(Foto: tvN Drama Official)
Jin Hee Kyung

V dráme Lee Kwang Soo hrá rolu Ahn Dae Sunga, syna majiteľa supermarketu a pokladníka. AOA Seolhyun preberá úlohu policajta Do Ah Hee.

Jin Hee Kyung stvárňuje rolu Jung Myung Sook, starostlivej matky Ahn Dae Sunga a majiteľky supermarketu.

(Foto: tvN Drama)
Lee Kwang Soo, AOA Seolhyun, Jin Hee Kyung

V piatok, 1. apríla 2022, produkčná jednotka 'The Killer's Shopping List' odhalila prvé statické fotografie postavy Jin Hee Kyunga.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Lee Kwang Soo, AOA Seolhyun, Jin Hee Kyung Spoločne hľadajú stopy v novom farebnom plagáte pre „Killerov nákupný zoznam“

Na prvej fotografii je zobrazená obchodne orientovaná osobnosť Jung Myung Sook, keď dôkladne kontroluje inventár produktov a potravín vo svojom obchode.

(Foto: tvN Drama Official)
Jin Hee Kyung

Predvádza svoje superženské kúzla, keď sama bez problémov zdvíha ťažké škatule.

Napriek svojej prísnej povahe matky je to skvelá susedská teta, ktorá svojim zákazníkom vo svojom obchode vyžaruje priateľskú atmosféru.

Jej sladkú osobnosť je vidieť na ďalšej fotografii, keď drží lahodnú pochúťku, pričom čelí svojmu malému zákazníkovi s vrúcnym úsmevom.

(Foto: tvN)
Lee Kwang Soo, AOA Seolhyun, Jin Hee Kyung

Na druhej strane Jung Myung Sook naznačuje zlovestnú udalosť, pretože nemôže spustiť oči z účtenky. S vážnym výrazom si veci veľmi pozorne analyzovala.

ČÍTAJ VIAC:Lee Kwang Soo, AOA Seolhyun má zimomriavky v novom 'The Killer's Shopping List' Stills + režisér zdieľa herecký castingový príbeh

Očakáva sa, že drámu povedie Jin Hee Kyung, ktorý na natáčaní vždy vytvorí skvelú atmosféru, spolu s hereckými hviezdami Lee Kwang Soo a AOA Seolhyun. Očakáva sa od nich, že odvedú zábavnú a hodnotnú prácu.

(Foto: tvN Drama Official)
Jin Hee Kyung

Okrem toho 'The Killer's Shopping List' sa prvýkrát vysiela v stredu 27. apríla o 22:30. KST na tvN.

Jin Hee Kyung sa objaví vo fantasy filme s Yoo Ah In, Ra Mi Ran a ďalšími

Jin Hee Kyung sa má objaviť v hviezdnom obsadení pripravovaného fantasy filmu 'Hi.5' s Kang Hyung Cheol, Yoo Ah In, Ra Mi Ran, Ahn Jae Hong, Lee Jae In, Kim Hee Won, Oh Jung Se a GOT7 Jinyoung.

Jin Hee Kyung(Foto: NEWSen)

'Hi.5' sleduje príbehy piatich obyčajných ľudí, u ktorých sa náhle vyvinuli superschopnosti po transplantácii orgánov od muža, ktorý má superschopnosti.

Kvôli tejto neočakávanej udalosti sa kvinteto nakoniec bráni pred rôznymi skupinami, ktoré sa snažia ukradnúť ich superschopnosti.

oh jung se(Foto: Instagram Prain TPC)
Oh Jung Se sa špeciálne objaví v 15. epizóde „My Roommate is a Gumiho“. (Foto: Novinky1)
Yoo Ah In

Natáčanie filmu prebiehalo v Incheone a Soule v Južnej Kórei, ktoré sa skončilo 7. novembra 2021.

V súčasnosti je fantasy film v procese postprodukcie. 'Hi.5' je naplánované na uvedenie do kín po celej krajine v druhej polovici roka 2022.

Keď ste tu, pozrite si upútavku ' The Killer's Shopping List ' nižšie:

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Elijah Mully.