Po kontroverzii týkajúcej sa školského šikanovania, v ktorej sa tvrdí, že je páchateľom školského násilia, herec Ji Soo údajne v októbri narukoval do armády.

Kim Ji Soo sa prihlási do armády v októbri

V piatok 5. marca YTN oznámil, že hviezda K-drama bude vykonávať vojenskú službu od októbra tohto roku. Po ukončení štvortýždňového základného výcviku bude Kim Ji Soo v nasledujúcich týždňoch slúžiť ako pracovník sociálnych služieb. Ji Soo sa narodil v roku 1993 a má v súčasnosti 29 rokov v kórejskom veku.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Historická Dama „Rieka, kde vychádza mesiac“ od KBS 2TV má premiéru s vysokým hodnotením

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Jisoo (@actor_jisoo)V roku 2016 herec „Nahnevaná mama“ podstúpil operáciu, aby si vyliečil akútnu osteomyelitídu. Rozkaz na vojenskú službu dostal v decembri minulého roka, pred jeho súčasnou kontroverziou týkajúcou sa údajného násilia v škole.

Kim Ji Soo čelí kontroverzii školského šikanovania

2. marca používateľ v online komunite tvrdil, že je bývalým spolužiakom kórejského herca na strednej škole, najmä na strednej škole Seorabeol v rokoch 2006 až 2008. Netizen tvrdil, že Ji Soo nie je len páchateľom školského násilia, ale bol tiež tyran a gangster.

Tento anonymný človek tiež spomenul drsné veci, ktoré herec z filmu „Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo“ robil počas svojich stredoškolských čias.

SÚVISIACE: Ji Soo obvinený ako páchateľ školského násilia + KeyEast Entertainment reaguje

Zdalo sa, že post údajného bývalého spolužiaka dodal odvahu ďalším údajným obetiam kórejského herca, keď sa prihlásili ďalší dvaja netizens a obvinili ho zo školskej šikany a sexuálneho obťažovania. Druhý žalobca tvrdil, že Kim Ji Soo by im fyzicky ublížil a bol hlavným páchateľom nespočetných prípadov šikanovania a zneužívania na strednej škole.

Medzitým tretí Netizen tvrdil, že hviezda K-drama mala v tom čase sexuálne obťažujúce poznámky na adresu jeho priateľky.

Ji Soo(Foto: Instagram Ji Soo)

Po tom, čo sa obvinenia voči kórejskému hercovi stali virálnymi, sa to dostalo do pozornosti manažérskej agentúry Ji Soo, KeyEast Entertainment.

V an oficiálne vyhlásenie , vydavateľstvo uviedlo, že situáciu vyšetrujú. Zatiaľ čo spoločnosť je stále v procese skúmania problému, kórejský herec vzal vec do vlastných rúk. Herec z filmu „River Where the Moon Rises“ napísal list a nahral ho na svoj osobný účet na Instagrame.

Prostredníctvom a ručne písaný list , priznal škole obvinenia zo šikanovania voči nemu. Ospravedlnil sa tiež tým, ktorí boli zranení jeho činmi v minulosti, ako aj svojim kolegom hercom, činoherným štábom, vysielacím agentúram a produkčným štábom.

Ji Soo je potvrdené, že bude odstránený z „Rieky, kde vychádza Mesiac“ KBS

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Jisoo (@actor_jisoo)

Po tom, čo sa kórejský herec priznal k šikanovaniu v škole, KBS 4. marca zrušila natáčanie ich prebiehajúcej drámy „Rieka, kde vychádza mesiac“, aby prediskutovali, či nahradia Ji Soo v hlavnej úlohe.

Po dlhom zvažovaní dospela KBS ku konečnému rozhodnutiu.

Ji Soo(Foto: Oficiálny Instagram KBS (kbsdrama))

ČÍTAJ VIAC:Dráma Kim So Hyun a Ji Soo s názvom „Rieka, kde vychádza mesiac“ prekonala 10 % sledovanosť

5. marca Star News oznámili, že KBS sa rozhodla vypustiť Ji Soo ako hlavného herca v K-dráme a že KBS momentálne rokuje s produkčnou spoločnosťou o ich ďalšom postupe. Navyše sa hovorí, že Na In Woo je v diskusiách ako náhrada.

Ak chcete získať ďalšie novinky o ďalších novinkách K-Pop, vždy majte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Vo vlastníctve Kiltandkeeley

Napísala Mhaliya Scott