Nadchádzajúca romantická dráma KakaoTV s názvom 'Cesta lásky mestského páru' (známa aj ako 'Lovestruck in the City') zverejnila nový potešujúci plagát, ktorý nám dá pocítiť sviatočnú náladu!

„Lovestruck in the City“ je krátka romantická dráma, ktorá bude obsahovať príbeh realistickej lásky mladých ľudí, ktorí sa snažia prežiť hektický mestský život. Dráma bude produkovať niekoľko sezón a prvá séria má názov 'My Lovable Camera Thief.'

(Foto: Instagram)

V dráme hrá Ji Chang Wook ako Park Jae Won, vášnivý architekt a čestný muž. Veľmi rád chodí po malých uličkách v meste a zbiera veci, ktoré sa mu páčia. Nemôže zabudnúť na ženu, ktorú nazýva „zlodejkou fotoaparátov“, do ktorej sa zamiloval, no zrazu zmizol.Na druhej strane Kim Ji Won hrá Lee Eun O, obchodníka na voľnej nohe, ktorý rád podniká špeciálne neplánované výlety. Počas svojej cesty sa Lee Eun O skríži s Park Jae Won na nezvyčajnom mieste. Keď ho stretne, predstaví sa mu ako iná osoba menom Yoon Sun A a zmení svoju osobnosť ako slobodomyseľná žena, čo je opačná charakteristika jej skutočnej identity. Nakoniec sa do neho zamiluje.

(Foto: Kakao TV Instagram)

'Lovestruck in the City' zverejnil 17. decembra nový plagát s vianočnou tematikou. Ukázal nepopierateľnú chémiu medzi obsadením. V spomínanej ukážke je vidieť Ji Chang Wooka s jasným a širokým úsmevom, keď pózoval v strede fotografie.

Kim Ji Won, na druhej strane, sedí pohodlne pred Ji Chang Wook, keď sa ponorí do svojej postavy „zlodejky fotoaparátov“ menom Lee Eun Oh. Ukradla srdce Park Jae Won pomocou svojho alter ega Yoon Sun Ah. Zatiaľ čo Kim Min Seok predvádza svoj vrúcny a sebavedomý úsmev, keď pózuje ako architekt Choi Kyung Joon, cynický realista, ktorý sa zmení na beznádejného romantika, pokiaľ ide o jeho dlhoročnú priateľku Seo Rin Yi (hrá ju So Ju Yeon).

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Kakao TV (@kakaotv.official)

Ďalšie herecké obsadenie na plagáte je So Ju Yeon ako jej postava Seo Rin Yi. Svoje svojrázne kúzla dáva najavo v roztomilej póze s vianočnými dekoráciami. Nakoniec Ryu Kyung Soo a Han Ji Eun dokončili obsadenie drám ako unavený bývalý pár Kang Geon a Oh Sun Young. Kang Geon sa rozhodol zostať slobodný, pretože má dosť randenia a Han Ji Eun je prchký, ktorý je veľmi pesimistický, pokiaľ ide o mužov.

(Foto: Kakao TV Instagram)

Táto dráma bude predstavovať ďalší projekt Ji Chang Wooka z jeho poslednej romanticko-komediálnej série s názvom Backstreet Rookie, kde hrá postavu manažéra obchodu menom Choi Dae Hyun.Ji Chang Wook bude tiež spolupracovať s Tonym Jaa a Ikom Uwaisom v pripravovanom akčnom filme 2023 The Fighters in Your Manila.

Vysielanie 'City Couple's Way of Love' / 'Lovestruck in the City' je naplánované na 22. decembra. Určite si to nenechajte ujsť!

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísala Liza Parker