Mnohí boli prekvapení, keď Netflix nahliadol do pripravovanej drámy Ji Chang Wooka a Hwang In Yeop The Sound of Magic.

Netflix bude mať v máji premiéru The Sound of Magic

Kórejské hviezdy Ji Chang Wook a Hwang In Yeop konečne prichádzajú so svojou novou sériou „The Sound of Magic“. Vysielať sa bude tento rok.

Netflix zverejnil vôbec prvý dramatický plagát spolu s potvrdeným dátumom premiéry 6. mája.The Sound of Magic(Foto: Netflix Korea Instagram | The Swoon)

Jednoduché, no záhadné pozvanie na plagáte posiela Lee Eul (Ji Chang Wook). Divákom to prinieslo vzrušenie. Je to nová postava, na ktorú sa môžete tešiť. Lee Eul prinúti svojich susedov zaujímať sa o jeho skutočnú identitu a prečo žije sám a pokojne v zábavnom parku.

Hwang In Yeop, Choi Sung Eun a Ji Chang Wook(Foto: Instagramový účet Netflix Kórea)

Potom sa stretne s Yoon Ai (Choi Sung Eun) a Na Il Deung (Hwang In Yeop). Predstaví sa ako kúzelník a daruje týmto dvom cudzincom výnimočný okamih života. Hoci títo dvaja už neboli deti a mali v živote svoje vlastné rozhodnutia, plagát naznačuje úžasné chvíle, ktoré ich čakajú. Z plagátu žiari svetlo a správa s otázkou: Veríte v mágiu?

Choi Sung Eun(Foto: Instagram Ace Factory)

'The Sound of Magic' vychádza z webovej série 'Annarasumanara', ktorú napísal Ha Il Kwon. Román bol serializovaný v roku 2010 pod Naver Webtoon a bude spracovaný ako dráma.

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ: Aktualizácia 'Princess Hours': Suzy, Hwang In Yeop, Han So Hee, Song Kang a ďalší sa objavili v remaku

V dramatickej adaptácii bude vždy talentovaný režisér Kim Sung Yoon, ktorý vytvoril také dramatické majstrovské diela ako „Láska v mesačnom svetle“, „Trieda Itaewon“ a „Objav lásky“, spolupracovať so scenáristkou Kim Min Jung. Dvaja sa zameriavajú na hudobné prvky v seriáli a pred koncom drámy dali aj nejaké zvraty.

Ji Chang Wook a Hwang In Yeop sú zaneprázdnení novými projektmi

Okrem pripravovanej série Netflix sú herci z filmu The Sound of Magic tiež zaneprázdnení prácou na nových potvrdených drámach.

Ji Chang Wook(Foto: Glorious Entertainment Instagram)

Počnúc K-hottie, Ji Chang Wook v súčasnosti natáča svoju sériu 'Tell Me Your Wish' po boku Sooyounga SNSD a skúseného herca Sung Dong-Ila. Nový lámač sŕdc v K-towne Hwang In Yeop zaznamenal obrovský úspech so svojimi predchádzajúcimi sériami, ako sú '18 Again' a 'True Beauty', ktoré otvorili veľa dverí pre vychádzajúcu hviezdu.

Hwang In Yeop(Foto: KeyEast Entertainment Instagram)
Hwang In Yeop

Pripravuje sa na svoju prvú hlavnú rolu vo filme „Why Oh Soo Jae“ spolu s Bae In Hyuk a Seo Hyun Jin. Očakáva sa, že séria sa s divákmi stretne tento rok.

Choi Sung Eun, nováčik v tomto odvetví a uchvátila divákov svojím talentom a šarmom vo filme Beyond Evil, sa vráti a bude spolupracovať s Ji Chang Wook.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Hwang In Yeop bude mať vo svojej novej dráme „Why Oh Soo Jae?“ veľkú premenu postavy?

Tešíte sa na nadchádzajúcu drámu Ji Chang Wooka a Hwang In Yeop? Podeľte sa s nami o svoje myšlienky v komentároch!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins.