Po fámach o zostave obsadenia filmu „Sweet Home 2“ od Netflixu, Oh Jung Se údajne rokuje o tom, aby sa pridal ako jedna z hlavných hviezd.

V exkluzívnej správe, ktorú cituje spravodajstvo JTBC, by sa hviezda 'It's Okay to Not Be Okay' mohla objaviť ako oficiálne obsadenie pre veľmi očakávané pokračovanie.

Will' Sweet Home 2' Obsadenie Oh Jung Se?

oh jung se(Foto: oficiálny Instagram tvN)

Predstaviteľ dramatickej stanice médiám prezradil, že druhá sezóna by privítala nové postavy, medzi ktoré patrí aj víťaz Baeksang Arts.Zástupca navyše podpichol fanúšikov, že produkcia sa začne nakrúcať v prvej polovici roka.

Úloha Oj Jung Se nebola odhalená v rámci povestnej zostavy obsadenia.

Čo sa týka jeho agentúry, Prain TPC poznamenal, že 'nič nie je rozhodnuté', pokiaľ ide o hercov vzhľad v 'Sweet Home 2.'

Séria Netflix, vydaná v decembri 2020 a vedená režisérmi 'Descendants of the Sun' a 'Gblin' Lee Eung Bokom, sleduje príbeh nájomníkov uväznených vo vnútri bytového komplexu s názvom Green Home.

(Foto: Netflix Kórea)

Na vrchole chaosu spôsobeného neznámymi tvormi sa ľudia snažili prežiť napriek nadprirodzenému javu, ktorý sa odohrával v Soule.

V prvej sezóne sa ako herci objavili Song Kang, Lee Do Hyun, Go Min Si, Lee Si Yang, Lee Jin Wook a ďalší.

Žiaľ, len málokto si svoju rolu zopakuje aj druhú sezónu; patria sem Lee Si Young a Park Gyu Young, ktorí sa zhostili úlohy hasiča Seo Yi Kyung a 20-ročného basgitaristu Yoon Ji Su.

Na druhej strane, po fámach, že Song Kang nebude zahrnutá do toľko očakávaného pokračovania, fanúšikovia vyjadrili svoje sklamanie na sociálnych sieťach a viedli #SongKang ako trendovú tému.

Našťastie, týždne po tom, čo sa táto správa objavila, hviezda „Navillera“ rokuje o tom, aby si zopakovala svoju rolu Cha Hyun Soo.

Čo sa týka agentúry Song Kang, Namoo Actors, vydavateľstvo potvrdilo, že dostali ponuku objaviť sa v 'Sweet Home 2', ale nič nebolo rozhodnuté.

Pieseň Kang(Foto: Song Kang Oficiálny Instagram)

'Je pravda, že o tom diskutujeme, ale zatiaľ sa nič nepotvrdilo,' uviedla agentúra.

Zaujímavé je, že hviezda filmu 'Napriek tomu' a Oh Jung Se nie sú jediní herci, o ktorých sa hovorí, že sa pridajú k obsadeniu.

V PRÍPADE, ŽE STE ZMEŠKALI: Aktualizácia obsadenia „Je to v poriadku nebyť v poriadku“ 2021: Spoznajte pripravované projekty Kim Soo Hyun, Oh Jung Se a ďalších.

B1A4 Jinyoung Rumored sa pripojí k obsadeniu 'Sweet Home 2'

V decembri 2021 viaceré predajne uviedli, že Jinyoung z B1A4 sa pripojí k obsadeniu 'Sweet Home 2'.

V tom čase Sports Chosun uviedol, že hviezda „Policajnej univerzity“ sa považuje za jednu z hlavných hviezd; jeho charakter však ešte stále nie je potvrdený.

Jeho agentúra BB Entertainment však potvrdila, že sa s režisérom 'Sweet Home' zoznámil cez osobnú známosť, no rozhodnutie je stále vo vzduchu.

Zatiaľ čo stále nie je známe, či Oh Jung Se povie áno tejto ponuke, ocenený herec v súčasnosti vystupuje ako Wang Joon Hyuk v Kdrame 'Uncle' od TV Chosun a má sa objaviť v 'The Good Detective 2'.

ČÍTAJ VIAC: Jinyoung z B1A4 sa možno pripojí k Song Kang v 'Sweet Home 2'

KDramastars vlastní tento článok

Napísal Geca Wills