Ste zvedaví na súčasné aktivity hereckého obsadenia 'Je to v poriadku nebyť v poriadku'? Nebojte sa, ste v správnom článku. Už je to takmer rok, čo sa dráma skončila, a verejnosť chce určite dohnať najnovšie správy o ich milovanom hereckom obsadení.

Oh Jung Se, Seo Ye Ji, Kim Soo Hyun(Foto: Oficiálny instagramový účet Kim Soo Hyun)

Tu je krátky prehľad najčerstvejších a aktualizovaných aktivít niektorých z hercov filmu „Je to v poriadku nebyť v poriadku“.

Kim Soo Hyun ako Moon Gang Tae

Hral úlohu silného a milujúceho brata Moon Sang Tae ako Moon Gang Tae. Kim Soo Hyun sa v súčasnosti pripravuje na svoj návrat na malú obrazovku so sériou 'One Ordinary Day', kórejskou adaptáciou slávnej BBC 'Criminal Justice'. V dráme sa k nemu pripájajú Cha Seung Won, Lee Seol, Kim Shin Rok, Kim Hong Pa a herec Yang Kyung Won z „Vincenza“.Kim Soo Hyun(Foto: Kim Soo Hyun Oficiálny Instagram)

Buďte pripravení, pretože séria kriminálnych trilerov 'Jeden obyčajný deň' bude k dispozícii na vydanie budúci november.

Kim Soo Hyun je tiež najnovšou ambasádorkou globálnej značky slávnej filipínskej odevnej línie Bench.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom BENCH/ lifestyle + clothes (@benchtm)

Seo Ye Ji ako Ku Moon Young

Mnoho ľudí zo siete bolo šokovaných kontroverziou týkajúcou sa herečky Seo Ye Ji začiatkom roku 2021, keď bola obvinená z manipulácie vo vzťahu k jej predchádzajúcemu priateľovi a hercovi „Mr. Queen“ Kim Jung Hyun.

Seo Ye Ji(Foto: Zlatý medailista Ent. Instagram)

Vo svetle tohto problému Seo Ye Ji vydal mysteriózny film „Remember“, ktorý sa stal kasovým trhákom a dokonca vyhral Cena divákov na kórejskom filmovom festivale vo Florencii . Chystá sa vrátiť na dramatickú scénu s 'Island', ale kvôli kontroverzii od projektu odstúpila.

Seo Ye Ji si tiež odniesla domov cenu za najobľúbenejšiu herečku na 57. ročníku udeľovania cien Baeksang Arts Awards, ktoré sa konalo vlani 13. mája.

Oh Jung Se ako Moon Sang Tae

Po víťazstve v Najlepší herec vo vedľajšej úlohe na 57. ročníku Baeksang Arts Awards 2021 bol herec Oh Jung Se zaneprázdnený množstvom filmových a dramatických projektov. A vyzerá to tak, že do roku 2022 bude mať nabitý program.

oh jung se(Foto: Instagram Prain TPC)

Ak vám už chýba hranie Oh Jung Sea, mali by ste sa tešiť na jeho pripravované drámy, ako je 'Mount Jiri' po boku hercov Ju Ji Hoon a Jun Ji Hyun, 'Uncle' a nedávno mal Oh Jung Se cameo v 'My Spolubývajúci je Gumiho.“

Prečítajte si tiež: 'My Roommate is a Gumiho' Episode 15: Kim Do Wan a Kang Han Na Kiss pred Oh Jung Se

Okrem drám bude mať aj dva projekty na veľkých obrazovkách, a to 'Vianočný darček' a hviezdne obsadený film 'High Five.'

Park Gyu Young ako Nam Joo Ri

Park Gyu Young(Foto: oficiálny Instagram tvN)

Krásna herečka Park Gyu Young v súčasnosti hrá rolu detektíva Yoon Soo Hyun v dráme o právnom napätí 'The Devil Judge'. Netizens sú bičovaní s jej novou postavou a jej chémia na obrazovke s GOT7 Jinyoung teraz získava veľkú pozornosť fanúšikov.

Diabolský sudca(Foto: oficiálny Instagram tvN)

Hneď potom, čo dokončila sériu „Je to v poriadku nebyť v poriadku“, sa Park Gyu Young objavila v pôvodnej sérii Netflixu „Sweet Home“, o ktorej sa tiež hovorí, že bude mať druhú sériu. Okrem aktuálnej drámy bude pracovať aj na romantickej - komediálny seriál „Dal Li a Gamja-tang“ po boku herca Kim Min Jae.

Mohlo by sa vám páčiť: Kim Min Jae potvrdila účinkovanie v novej dráme KBS „Dal Li and Gamja-tang“

Jang Young Nam ako Park Haeng Ja

Jang Young Nam(Foto: Andmarq Entertainment Instagram)

Vždy talentovaná herečka Jang Young Nam je späť s ďalšou darebnou postavou v 'The Devil Judge'. Hrá postavu ministerstva spravodlivosti Cha Kyung Hee. Jang Young Nam bude mať tiež nadchádzajúcu sériu tento september spolu s Namgoong Min a Park Ha Sun s 'The Veil'.

Hrala aj v sci-fi filme „Seobok“ a akčnom napínavom filme „Noc v raji“.

Na ktorý z obsadených projektov „Je to v poriadku nebyť v poriadku“ sa tešíte? Podeľte sa s nami o svoje myšlienky v komentároch!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins.