Priateľka Jasona Stathama Rosie Huntington-Whiteley zverejnila na Instagrame svoju prvú pravú lásku a nebola to fotografia jej herca z 'The Expandables'. Na obrázku bol v skutočnosti obrázok jej otca, ktorý zverejnila ako pozdrav ku Dňu otcov.

27-ročná britská supermodelka poslala na Instagram svoj pozdrav otcovi Charlesovi Huntingtonovi-Whiteleymu, keď zverejnila spätnú fotografiu, Denná pošta nahlásené.

'Všetko najlepšie ku Dňu otcov mojej prvej skutočnej láske, môjmu úžasnému otcovi. Ďakujem, že vo mňa vždy veríš a vedieš ma životom,“ napísala Rosie Huntington-Whiteley k svojmu príspevku na Instagrame.Dodala: 'Všetko, čo robím, je, aby ste boli hrdí.'

Flashbacková fotografia priateľky Jasona Stathama Rosie Huntington-Whiteley na Instagrame zobrazuje modelku v detstve, kde sa opierala späť do otcovho náručia.

Na fotografii ju vidno, ako sa chichotá s modrými očami vedľa brata v žltom overale a košeli s dlhými rukávmi.

Charles Huntington-Whiteley medzitým žiari v kamere, keď objíma svoje dve deti.

Podľa Denná pošta, fotografia ukázala, že Rosie Huntington-Whiteley bola hviezdou už v detstve. Jej typické blond vlasy zdokonalili jej anjelskú tvár a našpúlené ružovkasté pery.

V rozhovore s Stylista , supermodelka Rosie Huntington-Whiteley povedala, že v herectve a modelingu tvrdo pracuje nielen pre seba, ale aj pre ľudí, ktorých miluje.

'Rozmaznávam ich. Zbožňujem ich až na kúsky. Myslím, že súčasťou takej tvrdej práce je aj to, aby ste mohli rozmaznať svojich blízkych,“ povedala.

Priateľka Jasona Stathama tiež dodala, že keďže ešte nemá deti, teraz sa sústreďuje na mamu a otca.

Vysvetlila, že keď boli mladí, jej rodičia pri výchove svojich detí „nikdy nemuseli toľko cestovať“.

„Teraz sa mi páči, že ich môžem poslať na dovolenku a uistiť sa, že môj brat a sestra majú všetko, čo potrebujú,“ povedala pracovitá supermodelka.

Herečka z 'Transformers: Dark of the Moon' teraz pracuje na svojom novom filme 'Mad Max: Fury Road', ktorý by mal vyjsť v roku 2015.

Keď nie je v natáčaní, štvorročná priateľka Jasona Stathama žongluje s modelingom a fotením pre časopisy.