Jang Dong Yoon, Kam Woo Sung a Park Sung Hoon budú hrať v pripravovanej historickej dráme(Foto: Stránka fanúšikov kórejskej drámy (Twitter))

2. septembra ohlásila pripravovaná historická dráma s názvom 'Joseon Exorcist' svoje hlavné hviezdy, ktorými sú Jang Dong Yoon, Kam Woo Sung a Park Sung Hoon!

Joseon exorcista sa bude odohrávať počas obdobia vzniku dynastie Joseon. Fantasy a historická dráma rozpovie fiktívny čas, ktorý uvidí výstup alchymistov a obnovu tiel.

(Foto: Fan page Jang Dong Yoon (Twitter))

Jang Dong Yoon sa pripojil, aby si zahral princa Chung Nyunga, slávneho muža, ktorý je zamilovaný do hviezd a súhvezdí a uznáva, že všetky brilantné a prirodzené veci majú svoj účel. Jeho spravodlivá povaha ho vedie k tomu, aby sa k utláčaným jednotlivcom správal podobne ako k bohatým. Spája sa so všetkými - kráľovskými, väzňami a obchodníkmi rovnako.Sovereign Chun Nyung je navyše uchádzačom, ktorý je nastavený na prelievanie krvi, aby zabezpečil ríšu.Jang sa dostal do popredia vďaka svojim hlavným úlohám v 'A Poem a Day' (2018) od tvN, rovnako ako v 'Just Dance' (2018) od KBS2 a 'The Tale of Nokdu' (2019). V súčasnosti sa pripravuje na debut svojej pripravovanej OCN show 'Search'.

ČÍTAJ VIAC: Jang Dong Yoon je pripravený na nočnú misiu v pripravovanej OCN dráme 'Search'

Jang Dong Yoon, Kam Woo Sung a Park Sung Hoon budú hrať v pripravovanej historickej dráme(Foto: stránka fanúšikov Kam Woo Sung (Twitter))

Potom sa Kam Woo Sung zmení na kráľa Tae Jonga, tretieho Joseonovho vládcu, ktorý prechováva nezdravú túžbu po moci. Veľa investuje do pomoci svojmu otcovi vybudovať líniu, rovnako ako posilniť majestát. Po tom, čo práve opustil životy mnohých nerozumných jednotlivcov, je čestným pánom, ktorý by možno nerozmýšľal o vyvrhnutí vlastného dieťaťa v prípade, že by sa niekedy zmenilo na prekážku v jeho usporiadaní cti národa.

Kam je najpopulárnejší pre svoje zobrazenia v 'My Blooming Days' (2014) od MBC a 'Should We Kiss First' (2018) od SBS a v poslednom čase sa najviac objavil v 'The Wind Blows' od JTBC (2019).

Jang Dong Yoon, Kam Woo Sung a Park Sung Hoon budú hrať v novej historickej dráme(Foto: Stránka fanúšikov Park Sung Hoon (Twitter))

Po stvárnení niekoľkých úloh v drámach TVN 'Psychopath Diary' a KBS2 'Memorials', Park Sung Hoon pokračuje vpred k svojmu ďalšiemu princovi Yang Nyungovi, postave so záplavou istoty a sebaspravodlivosti. Silou umiestnenou a vznetlivou horí svojou snahou zdokonaliť svoje zručnosti v prenasledovaní, šerme a toxofilizme.

Bez ohľadu na svoj prehľad sa rozhodol prestať skúmať a sústrediť sa na premenu na fenomenálneho lovca. Princ Yang Nyung využíva tupé sily svojich vytrvalých pracovníkov a plánuje vybudovať svoju vlastnú ríšu tým, že povolá silné božské bytosti, čo z dlhodobého hľadiska privedie Joseona do trosiek.

Joseon exorcista napíše Park Kye Ok z 'Doctor Prisoner' (2019) a režíruje PD Shin Kyung Soo z 'Nokdu Flower' (2019). Napriek tomu, že rokovania s plánovanými telekomunikačnými systémami zatiaľ napredujú, šou práve dokončila svoje obsadenie a je dobré začať nakrúcať v októbri.