Im Siwan robí to najlepšie zo svojej kariéry, uprostred svojej prebiehajúcej drámy „Run On“ tiež rokuje o tom, aby sa pripojil k obsadeniu „House on Wheel“ pre jeho druhú sezónu a je pripravený vydať novú pieseň pre jeho prebiehajúca dráma „Run On“!

V Sivane(Foto: Oficiálny Instagram Im Siwan)

Po správe, že herec Yeo Jin Goo sa nepripojí k obsadeniu 'House on Wheels' pre jeho druhú sezónu, pretože má nabitý program natáčania svojej pripravovanej drámy. Jeden zo zdrojov zábavného priemyslu 26. januára oznámil, že herec Im Siwan bude možno novým členom, ktorý sa pripojí k populárnym varietným reláciám tvN „Dom na kolesách“, ktoré sa majú vysielať v marci.

Kórejská varietná show „House on Wheels“ odvysielala svoju prvú sezónu v roku 2020 so Sung Dong Il, Kim Hee Won a Yeo Jin Goo. Konceptom programu je cestovať po Kórei v mobilnom dome (minibuse) a priviesť so sebou špeciálnych hostí v každej epizóde.V ten istý deň, 26. januára, jeden zo zástupcov agentúry Im Siwan vydal vyhlásenie týkajúce sa správy, 'Náš umelec Im Siwan dostal ponuku na casting a momentálne ju posudzuje.'

Ak herec Im Siwan ponuku prijme, jeho prvá varieta sa objaví po takmer šiestich rokoch. Jeho posledná estrádna aktivita bola v SBS „Zákon džungle“ v januári 2014.

Medzitým Im Siwan v súčasnosti robí svoju drámu 'Run On', ktorá neustále dostáva dobrú spätnú väzbu od divákov pre jej úžasný a realistický dej. Hrá postavu K Sun Gyeoma, bývalého atléta, ktorý sa rozhodol odísť do dôchodku kvôli nespravodlivému vládnutiu v športovom priemysle. Odraziť sa mu podarilo s pomocou ženy menom Oh Mi Joo v podaní herečky Shin Se Kyung. Je to filmová prekladateľka, ktorá sa neskôr stane jeho tlmočníčkou v dôsledku nečakaných udalostí v ich živote.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný oficiálnym Instagramom drámy JTBC (@jtbcdrama)

Prečítajte si tiež: Im Siwan a Shin Se Kyung predvádzajú svoju silnú a realistickú chémiu lásky v najnovšej epizóde 'Run On'

Ich skutočnú chémiu na plátne milujú mnohí, ich čisté a realistické postavy upútajú pozornosť publika. Okrem toho, že má dobrú sledovanosť, podľa agentúry Im Siwan sa chystá vydať nový ost pre drámu „Run On“, exkluzívne zložil pieseň.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom Im Siwan (@yim_siwang)

Prečítajte si tiež: „Run On“ neustále priťahuje divákov a získava pozitívne recenzie

Fanúšikovia očakávajú posledné štyri epizódy 'Run On'. Im Siwan bol tiež bývalým členom populárnej K-popovej chlapčenskej skupiny ZE:A spolu s Kwang Hee, hercami Park Hyung Sikom a Kim Dong Junom, ktorí boli tiež v rovnakom zábavnom priemysle ako on.

Čo môžete povedať o pripravovaných projektoch Im Siwan? Podeľte sa s nami o svoje komentáre!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.


Napísal Shai Collins.