Vďaka svojmu okázalému vzhľadu a všestrannosti herca niet pochýb, prečo patrí Hyun Bin medzi vyhľadávané a nehovoriac o najlepšie platených hviezdach K-drámy.

Okrem toho má 39-ročná celebrita na svojom konte dlhý zoznam pozoruhodných seriálov a filmov, ktoré sa líšia od romance, akcie a ďalších.

Vďaka úlohe severokórejského kapitána Ri Jung Hyuka vo filme Crash Landing on You po boku svojej čoskoro manželky Son Ye Jin, ktorá prevzala úlohu juhokórejskej dedičky Yoon Se Ri, rozbúchal milióny sŕdc. .Okrem úspešného seriálu tvN však ocenený herec hral v mnohých K-drámach a filmoch počas svojej takmer dve desaťročia dlhej kariéry v tomto odvetví.

Zatiaľ čo je herec zaneprázdnený prípravami na svoju nadchádzajúcu svadbu a množstvom zoradených filmov na najbližšie roky, tu je súhrn K-drámy Hyuna Bina a filmov, ktoré si môžete vychutnať na Netflixe.

„Crash Landing on You“

Crash Landing on You(Foto: Kim Jung Hyun Instagram)

Hyun Binov zoznam K-drám a filmov nebude úplný bez jeho rom-com série so Son Ye Jin.

„Crash Landing on You“, vydaný v roku 2019, si okamžite získal pozornosť divákov vďaka nepopierateľnej chémii tohto dua.

ČÍTAJ VIAC: Svadobná aktualizácia Hyun Bin, Son Ye Jin: Očakáva sa, že TENTO ocenený herec prednesie na nadchádzajúcom ceremoniáli blahoželanie

Sleduje príbeh dvoch jednotlivcov, ktorí sa dostanú do roztržky medzi dvoma národmi.

Zaujímavé je, že záverečná epizóda K-drama Hyun Bin a Son Ye Jin z nej údajne urobila tretiu najvyššie hodnotenú sériu v histórii káblovej televízie, keď porazila Kim Go Eun a Gong Yoo 'Goblin', ako aj dospievajúcu K-drámu 'Reply 1988 .'

„Spomienky na Alhambru“

(Foto: tvN)

Predtým, ako Hyun Bin očaril fanúšikov svojimi vizuálmi, ktoré stoja za mdloby ako kapitán Ri, prevzal úlohu špičkového investičného generálneho riaditeľa Yu Jin Woo.

Park Shin Hye stvárňuje hlavnú ženu a majiteľa hotela Jung Hee Joo. Pri stretnutí s elegantným generálnym riaditeľom sa zapletie do série bizarných incidentov.

16-dielna epizóda debutovala v roku 2018 prostredníctvom tvN a momentálne je dostupná na Netflixe.

'Hyde, Jekyll, ja'

(Foto: Správy 1 Kórea)

Ďalšou K-drámou Hyuna Bina, ktorá si zaslúži opätovné zhliadnutie na Netflixe, je „Hyde, Jekyll, ja“ so zaujímavou zostavou hercov, Girl's Day Hyeri, Han Ji Min a Sung Joon.

Na základe populárneho webtoon 'Dr. Jekyll Is Mr. Hyde, ktorú napísal Lee Choong Ho, K-dráma z roku 2015 ukázala flexibilitu Hyuna Bina ako herca, stvárnil dvojúlohu chaebola tretej generácie Gu Seo Jina a jeho úplného opaku Robina, ktorý má zvláštnu vlastnosť. .

„Hyde, Jekyll, Me“ je 20-dielna K-dráma, ktorú by ste si mali zaradiť do zoznamu sledovaných v roku 2022.

'Tajná záhrada'

Tajná záhrada(Foto: SBS)

Pred Hyun Bin a Son Ye Jin bol fandom K-drámy uchvátený synergiou hercov s Ha Ji Won po hlavnej úlohe obsadenia 'Secret Garden' v roku 2010.

Rom-com K-dráma zmiešaná s fantáziou zobrazuje príbeh kaskadérky Gil Ra Im, ktorú hrá Ha Ji Won, ktorá napriek všetkému zažila lásku po stretnutí s generálnym riaditeľom Kim Joo Won, ktorú stvárnil Hyun Bin.

Hyun Bin si odniesol domov viacero ocenení v sérii SBS, vrátane veľmi žiadanej Daesang alebo Grand Prize na 47. ročníku Baeksang Arts Awards.

Po 12 rokoch od jeho vydania je teraz čas vrátiť sa k jednej z nezabudnuteľných K-drám Hyun Bina na Netflixe.

'Dôverné pridelenie'

(Foto: Správy 1 Kórea)

Od K-drám sa teraz presúvame k filmu Hyun Bin na Netflixe prostredníctvom akčného komediálneho filmu 'Confidential Assignment.'Dokonale stvárnil severokórejský špeciálny vyšetrovací tím Im Cheol Ryung, ktorého tím je pripravený nájsť falošné peniaze.

Film z roku 2017 si získal obrovskú lásku publika a bol obnovený pre pokračovanie s názvom 'Confidential Assignment 2: International.'

V PRÍPADE, ŽE STE ZMEŠKALI:Hyun Bin Tipy na starostlivosť o pleť 2022: „Crash Landing on You“ Srdcerváč prisahá týmto svätým grálom

KDramastars vlastní tento článok
Napísal Geca Wills