Hyeri a Yoo Seung Ho sa vydali pre januárové vydanie Cosmopolitan Korea pred premiérou ich pripravovanej Kdrama 'Moonshine'.

Pred veľmi očakávaným dňom D série KBS hlavné hviezdy predvádzajú svoju nepopierateľnú a rozkošnú chémiu, keď zdobia najnovšie vydanie publikácie.

Hyeri a Yoo Seung Ho hovoria o svojich skúsenostiach s natáčaním filmu Moonshine

Na sérii fotografií hviezdy 'Moonshine' dráždia fanúšikov svojou sofistikovanou aurou, ukazujúc letmý pohľad na ich chémiu.Hyeri a Yoo Seung Ho za kozmopolitnú Kóreu(Foto: Cosmopolitan Korea Instagram) Vstúpil Lee Hyeri(Foto: Cosmopolitan Korea Instagram) (Foto: Cosmopolitan Korea Instagram) (Foto: Cosmopolitan Korea Instagram)

Počas rozhovoru s tímom Cosmopolitan sa Hyeri aj Yoo Seung Ho podelili o svoje postrehy a jedlá o svojich skúsenostiach z natáčania 'Moonshine'.

Herečka dokonca žartovala o tom, že po siedmich mesiacoch natáčania videla svoju hviezdu v inej podobe.

Hovorí, že jej pripadá trochu „trápne“ vidieť ho v iných odevoch ako hanbok alebo tradičné oblečenie Južnej Kórey.

Čo sa týka ich prvého vzájomného dojmu, Yoo Seung Ho prezradil, že hviezda 'Reply 1988' bola skvelá v malých rozhovoroch.

Zdieľal, že jeho kolega ho často kontroluje a pýta sa otázky ako 'Jedol si?' čo mu pomohlo cítiť sa okolo nej pohodlne.

Zaujímavé je, že hviezda 'My Roommate is a Gumiho' sa cítila rovnako a prezradila, ako sa ľudia zvyčajne rozčuľujú, keď sa pýta takéto otázky, a dodala: 'Ale Oppa to berie veľmi dobre,' povedala s odkazom na herca.

Obsadenie a portréty „Moonshine“.

(Foto: KBS) Plagát Moonshine

Hoci sú obe hviezdy v tomto odvetví už nejaký čas, bude to po prvýkrát, čo Lee Hyeri vystúpi v historickej Kdráme, zatiaľ čo 28-ročný lámač sŕdc sa objavil v mnohých dobových Kdrámách.

Film Moonshine, ktorý sa má odvysielať 20. decembra, režíruje osoba, ktorá stojí za filmami 'Sungkyunkwan Scandal' a 'Doctor Prisoner' Hwang In Hyuk, ktorý sleduje príbeh Kang Ro Seo, ktorého hrá herečka.

V PRÍPADE, ŽE STE ZMEŠKALI:Girl's Day Hyeri zdieľa myšlienky o svojich skúsenostiach s vôbec prvou historickou drámou, Working With You Seung Ho a ďalšími

(Foto: KBS)

Odohráva sa za dynastie Joseon a je to bojujúca aristokratka, ktorá sa živí nelegálnym predajom alkoholu.

V historickej Kdrame Yoo Seung Ho prevzal úlohu špičkového inšpektora dynastie Nam Younga,

Nam Young, známy tým, že žije veľmi zásadovým životom, sa riadi knihou a dychtivo hľadá nezákonné aktivity vrátane predávania alkoholu, čo bude spôsob, akým vesmír stretne Kang Ro Seo.

(Foto: KBS)
Yoo Seungho

Uprostred ich protichodných hodnôt a životného štýlu sa inšpektor zamiluje do Ro Sea, ktorý porušuje zákony, čo ich privedie ku komplikovanému romániku.

Okrem Hyeri a Yoo Seung Ho by diváci mohli vidieť zaujímavú zostavu obsadenia 'Moonshine' vrátane Kang Mi Na, Byeon Woo Seok a Seo Ye Hwa, ktorá by mala hrať Hyeriho najlepšieho priateľa na obrazovke, Cheona. Geum.

Navyše Hwang Bo Ra a hviezda 'The Penthouse' Park Eun Sok sa tiež špeciálne objavia v 'Moonshine.

Herec si zahrá nevlastného brata Lee Pyo a bývalého korunného princa menom Sung Hyun.

Medzitým, herečka 'Dali and the Cocky Prince' má stvárniť lásku Im Won Hee, ktorej postavou je Hwang Ga.

Podľa správ jej synergia s Im Won Hee urobí s divákmi komediálnu zábavu.

'Moonshine' odvysiela svoju prvú epizódu 20. decembra na KBS a Viki o 21:30. KST.

ČÍTAJ VIAC: Hviezda „Moja spolubývajúca je Gumiho“ Hyeri varuje pred online obťažovaním a škodlivými príspevkami

Kiltandkeeley vlastní tento článok.
Napísal Geca Wills