Komička Jenna Marbles bude na SiriusXM hostiť týždennú šou pop-music s názvom „The YouTube 15“.

Prehliadka pobeží na kanáli SiriusXM Hits 1 a predstaví najlepšie vznikajúce a prelomové skladby na základe údajov YouTube z predchádzajúceho týždňa, ktoré vybral SiriusXM, podľa Rozmanitosť .

Marbles, vlastným menom Jenna Mourey, bola vybraná, aby „plne zachytila ​​hlas komunity YouTube“.Online senzácia má na svojom kanáli YouTube 13,4 milióna odberateľov a jej videá údajne videli viac ako 1,5 miliardy krát.

„Som neskutočne nadšený, že môžem pracovať v novom médiu so SiriusXM. Myslím, že urobíme naozaj skvelú šou a som poctený, že si ma vybrali, aby som to urobil,“ uviedol 27-ročný Marbles.

'YouTube 15' sa spustí 11. júla deadline.com .

Nadchádzajúcej show vystúpi špičkoví pop umelci, vrátane Katy Perry, Maroon 5, One Direction, Jason Derulo a Imagine Dragons spolu s novými umelcami.

„Naše celoštátne publikum si naladí SiriusXM Hits 1 ako domov najlepšej populárnej hudby a prvé miesto, kde sa hrá s novými interpretmi a novou hudbou. S „The YouTube 15“ posunieme tento prísľub objavovania hudby ešte ďalej a dodávame skladby pochádzajúce zo služby YouTube priamo do auta a tiež prostredníctvom aplikácie SiriusXM pre smartfóny a tablety,“ uviedol Scott Greenstein, prezident a hlavný obsahový riaditeľ SiriusXM.

Riaditeľka hudobných partnerstiev YouTube, Vivien Lewit, vyjadrila o novom projekte podobné myšlienky ako Greenstein.

„YouTube je v podstate o spájaní fanúšikov s ich obľúbenými tvorcami a umelcami, kedykoľvek na akomkoľvek zariadení, ktoré používate. To je dôvod, prečo pracujeme na „The YouTube 15“ s našimi priateľmi zo SiriusXM, ktorí zdieľajú náš cieľ podporovať skvelú novú hudbu od súčasných známych umelcov a začínajúcich hviezd,“ uviedol Lewit.