Ako sa vracia so svojou novou sériou 'A Business Offer', potvrdilo sa, že idol-herečka Kim Sejeong má tento mesiac prvé samostatné stretnutie fanúšikov!

Kim Sejeong bude mať offline stretnutie fanúšikov

Keď sa Kim Sejeong vrátila na malú obrazovku s 'A Business Offer,' spolu s Ahn Hyo Seop, potvrdila, že jej sólo stretnutie fanúšikov sa uskutoční tento rok v marci.

Prvé samostatné stretnutie fanúšikov Kim Sejeong(Foto: Jellyfish Entertainment)
Prvé samostatné stretnutie fanúšikov Kim Sejeong

Jellyfish Entertainment oznámila, že bývalá členka Gugudan sa pripravuje na svoju dlho očakávanú sólovú akciu.Agentúra dodala, 'Kim Sejeong usporiada 'Kim Sejeong 1st Fan Meeting's World Diary', ktorý sa bude konať v Yes24 Live Hall 26. marca.'

(Foto: SBS Official)
Kim Sejeong

Ide o prvé samostatné stretnutie fanúšikov bývalého gugudana a členky I.O.I Kim Sejeong po približne šiestich rokoch od jej debutu v roku 2016. Hovorilo sa, že všestranná umelkyňa nebude mať len vystúpenia na špeciálnej scéne, ale bude mať aj príležitosť na intímnu komunikáciu s ňou. fanúšikov, ktorých kvôli COVID-19 dlho nevidela.

Stretnutie fanúšikov Kim Sejeong(Foto: Oficiálny Instagram Kim Sejeong)
Stretnutie fanúšikov Kim Sejeong

Stretnutie fanúšikov bude tiež vysielané naživo na online platformách Olleh TV, Seezn a Genie Music pre fanúšikov z celého sveta, ktorí nemôžu navštíviť miesto konania.

Môžeš navštíviť Áno24 oficiálne webovú stránku, kde nájdete lístky na stretnutie fanúšikov Sejeong.

Obchodný návrh od Ahn Hyo Seop a Kim Sejeong má úspešnú premiéru

Kim Sejeong v súčasnosti preberá rolu Shin Ha Ri v novej kórejskej dráme SBS Monday and Tuesday 'A Business Offer.' Priateľ jej postavy Jin Young Seo (Seol In Na) ju požiadal, aby zaujala jej miesto na rande naslepo. Okamžite prijme ponuku a stretne sa s Kang Tae Mu (Ahn Hyo Seop), no je v nemom úžase, keď vie, že je generálnym riaditeľom spoločnosti, kde pracuje.

(Foto: SBS)
Kim Sejeong, Seol In Ah

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ: Kim Sejeong generuje rozruch kvôli TEJTO scéne „Obchodný návrh“.

(Foto: SBS)
Kim Sejeong, Ahn Hyo Seop

Romantika medzi hlavnými hviezdami drámy získava dobrú spätnú väzbu od publika. Nová séria Kim Sejeong a Ahn Hyo Seop pokračuje v stúpaní s vysokou sledovanosťou.

Okrem toho boli diváci potešení, že videli herca Kim Min Gyu vo filme 'A Business Offer' po jeho JTBC dráme 'Snowdrop' spolu s Jung Hae In a BLACKPINK Jisoo. Prevezme úlohu Cha Sung Huna, sekretára Kang Tae Mu a miluje Jin Young Seo.

Každý pondelok a utorok o 22:00 si pozrite „Business Offer“. (KST) na SBS a Netflix.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: 'A Business Návrh' zaznamenáva vyššie hodnotenie sledovanosti s druhou epizódou

Tešíte sa na očakávané stretnutie fanúšikov herečky Kim Sejeong v marci tohto roku? Podeľte sa s nami o svoje komentáre!

Ak chcete získať ďalšie kórejské drámy a správy o celebritách, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Toto napísal Shai Collins. Kiltandkeeley vlastní tento článok.