Filmový trhák z roku 2013 Zázrak v cele č.7 bude mať španielsku úpravu.

Čoraz viac kórejského obsahu sa inzeruje a reprodukuje v rôznych krajinách. Od drám až po filmy sa kórejskej kultúre v zahraničí dostáva veľa pozornosti a uznania.

Rock and Ruz na produkciu španielskej adaptácie Zázrak v cele č.7

V skutočnosti ocenené majstrovské dielo Zázrak v cele č.7 chystá španielsky remake. Áno, čítate správne!Podľa správy od Sports Chosun nová produkčná spoločnosť Rock and Ruz v Španielsku podpísala zmluvu o právach na remake s tímom Zázrak v cele č.7 . Rock and Ruz založil Miguel Ruz, ktorý je tiež producentom originálov Netflix Čierne zrkadlo , do biznisu sa k nemu pripája Jordi Roca, bývalý koordinátor výroby.

(Foto: Nová zábava)

Na produkcii sa podieľali zakladatelia Rock and Ruz Čierne zrkadlo, ktorý otvoril novú éru v sci-fi a úspešne si získal sympatie u svetových divákov kreatívnym prístupom zohľadňujúcim ľudskú rasu pri vývoji technológií budúcnosti.

Všestranný herec Ryoo Seung Ryong, ktorý stvárnil rolu Yong Goo, predviedol vo filme vynikajúci výkon, jeho široký herecký záber zapôsobil na divákov rovnako ako na herečky Kal So Won a Park Shin Hye.

Dojímavý príbeh Miracle in Cell č. 7 bol ocenený v rôznych častiach sveta a dokonca získal množstvo ocenení za svoj presvedčivý koncept a vynikajúce herecké výkony.

Prečítajte si tiež:„Miracle in Cell #7“ zaznamenal predaj 12 miliónov vstupeniek a stal sa 6. najpredávanejším filmom všetkých čias.

Spanish Remake je nastavený tak, aby prelomil hranice a divákom prináša univerzálne emócie

Na druhej strane ich nový projekt Zázrak v cele č.7 Očakáva sa, že španielska adaptácia bude dielom, ktoré presahuje národné a rasové hranice a sprostredkúva univerzálne emócie, s ktorými sa budúci diváci môžu stotožniť.

Veľké očakávania sú aj v súvislosti s hlavným obsadením pripravovaného remaku, podľa správ si hlavnú postavu zahrá Mario Casas, ktorý bol vyhlásený za najlepšieho herca na odovzdávaní cien Goya Awards 2021 (známe ako ceny Španielskej akadémie). .

Lee Jeong Ha, manažér Contents Panda, hrdo povedal, že si v priebehu rokov vybudovali a udržiavali silnú dôveru s globálnou mediálnou spoločnosťou NEW.

(Foto: Šport Chosun)

Contents Panda je pridružená spoločnosť globálnej distribučnej spoločnosti, ktorá podpísala zmluvu o autorských právach na rôzne prerobené diela NOVÉHO obsahu, ako napr. Darebnosť a Zázračná bunka v č.7.

Nedávno film Darebnosť V hlavnej úlohe herečka Kim Ok Vin bola potvrdená, že bude mať adaptáciu televízneho seriálu v Hollywoode. Režisér filmu Jeong Byeong Gil sa pripojí k americkému tímu na výkonnú produkciu pilotnej epizódy projektu reboot a scenáristka k prvej epizóde novej série napíše spisovateľka Francisca Hu.

Tieto rekordné filmy boli na miestnom trhu úspešné a Contents Panda teraz plánuje v budúcnosti predstaviť rôzne diela využívajúce predchádzajúce projekty NEW.

V prípade, že ste to zmeškali: Kórejský film „The Villainess“ bude mať adaptáciu televízneho seriálu v Hollywoode

Čo si myslíte o tomto pripravovanom španielskom remaku? Zázrak v cele č.7 ? Podeľte sa o to s nami v komentároch!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins.