Herečka Kang Ye Won nestrácala čas vysvetľovaním svojich priorít svojmu novému partnerovi Oh Min Suk z „We Got Married“. A medzitým ho jej priamy prístup dokázal šokovať.

35-ročná herečka, ktorá hrala vo filme 'The Huntresses' s Ha Ji Won a v dráme 'Bad Guys' s Park Hae Jin, tak túži mať deti, že sa rozhodla, že sa nemusí vydať. otehotnieť.

V predpremiére k programu herečka vyjadrila silnú túžbu založiť si čoskoro rodinu. Povedala, že odkedy prekonala priemerný vek prvýkrát, mama sa chcela hneď usadiť.„Musím mať deti,“ povedal Kang Ye Won.

Keď sa herci stretli v reštaurácii 27. júna v epizóde 'We Got Married', diskutovali o svojich myšlienkach na usadenie sa a založenie rodiny. Začali sa rozprávať o Oh Min Sukovej neteri a o tom, ako rád s ňou trávi čas.

„Je veľmi pekná,“ povedal Oh Min Suk, ktorý sa nedávno objavil v drámach „Nine: Nine Time Travels“, „Boží dar – 14 dní“, „Misaeng“, „Kill Me, Heal Me“ a „All About My Mom“. .'

Keď Oh Min Suk hovoril o tom, ako veľmi má rád svoju neter, Kang Ye Won povedal, že tiež musí naozaj chcieť dieťa. Ale či už je pripravený na rodičovské povinnosti alebo nie, ďalšia vec, ktorú povedala, ho šokovala. Kang Ye Won povedala, že by nemusela byť vydatá, aby sa stala mamou.

„Chcela by som sa vydať a zároveň mať dieťa,“ povedala. 'Chcel by som sa vydať po tom, čo budem mať dieťa.'

A zatiaľ čo niekoľko k-celebrít ako Jang Dong Gun a Go So Young sa vzalo v čase, keď už čakali dieťa, v Kórei sa stále na slobodnú mamu nedíva. Nie je to typ vecí, ktoré majú potenciálni svokrovci tendenciu schvaľovať.

Keď 33-ročný herec predstieral, že zavolá svojej mame a oznámi jej správy o svojej virtuálnej snúbenici, Kang Ye Won si uvedomil, že jej kontroverzný výrok ju nemusí nutne zaľúbiť do jeho rodiny.

Bude herečka pokračovať v kontroverzných vyhláseniach počas behu 'We Got Married?' Sťaží to tomuto virtuálnemu páru? Tvoria veľmi atraktívny pár a trochu kontroverzie môže viesť k zábavnej televízii.