Park Shin Hye, herečka, ktorá stvárňuje chudobné a obyčajné dievča Cha Eun Sang v novej dráme 'The Heirs', predvádza svoje tanečné schopnosti počas jednej z prekážok tohtotýždňového 'Running Man'.

Úlohou bolo zistiť, kto je skutočným dedičom, prostredníctvom série prekážok a hier, v ktorých sa proti sebe postavia 'Running Man' a 'The Heirs'.

V tejto epizóde sa k nej pripájajú jej herecké hviezdy z filmu 'The Heirs' Kim Woo Bin a Choi Jin Hyuk, ako je vidieť na záberoch odhalených štábom 'Running Man'. Dvaja mužskí členovia sa zúčastňujú wrestlingovej misie.Ide o preteky medzi žltým tímom, ktorý tvoria Haha, Song Ji Hyo, Lee Kwang Soo, Kim Jong Kook a Ji Suk Jin, a modrým tímom, ktorý tvoria Park Shin Hye, Choi a Modrý tím. Jin Hyuk a Kim Woo Bin a Gary a Yoo Jae Suk.

Vtrhnú do „Cultwo Show“ ako súčasť svojej misie predviesť svoj špeciálny talent vo vysielaní. Vtedy Park Shin Hye ohromí herecké obsadenie svojimi tanečnými schopnosťami, ktoré by sa dali prirovnať k zručnostiam členiek dievčenskej skupiny.

Je to rozhodne epizóda, na ktorú sa dá čakať, takže si pozrite obsadenie filmu The Heirs v seriáli Running Man 6. októbra 2013 o 18:10 (KST).