Pripravovaný trilerový dramatický seriál Han Hyo Joo a Park Hyung Sik 'Happiness' sa podelil o nový exkluzívny náhľad oboch v ich príslušných úlohách.

Dve hlavné hviezdy tiež prezradili svoje myšlienky o sebe, svoje pracovné skúsenosti a chémiu v dráme.

Han Hyo Joo a Park Hyung Sik o ich chémii vo filme Šťastie

Han Hyo Joo a Park Hyung Sik budú prvýkrát spolupracovať v pripravovanej apokalyptickej thrillerovej dráme TVN 'Happiness'.

'Happiness' označuje drámu o návrate Han Hyo Joo po rokoch nečinnosti a prvý projekt Park Hyung Sika po jeho vojenskom prepustení.

Han Hyo Joo(Foto: Instagram Han Hyo Joo | Harper's Bazaar)

V dráme Han Hyo Joo stvárni inteligentného policajta Yoon Sae Bom oproti Park Hyung Sikovi, ktorý hrá Jung Yi Hyun, detektíva a Yoon Sae Bomovho spolužiaka zo strednej školy z čias, keď boli mladší.

Han Hyo Joo opísal Park Hyung Sik ako 'muž, ktorý je láskavý a vďaka ktorému sa všetci okolo seba cítia pohodlne.'

Dodala: 'Zdá sa mi, že ho poznám veľmi dlho a počas natáčania som sa o neho veľmi opierala. Vzťah Sae Bom a Yi Hyun v dráme je tiež pomalá a dlhá cesta, takže sa tešte na to, až to uvidíte.'

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Han Hyo Joo sa stáva ľudskou výzbrojou v novej thrillerovej dráme s Park Hyung Sikom + zdieľa čestné myšlienky pri výbere „šťastia“

Na druhej strane, Park Hyung si myslí, že Han Hyo Joo je „extrémne pozorná a vrúcna žena, ktorá má veľa náklonnosti k ostatným“.

Herec tiež povedal, že si je istý ich chémiou a povedal: „Yoon Sae Bom a Jung Yi Hyun majú dlhodobý a silný vzťah, ktorý ostatní nemajú. Očakávajte, že na obrazovke uvidíte chémiu Sae Bom a Yi Hyun.“

Park Hyung Sik(Foto: Instagram Park Hyung Sika)

Očakáva sa, že prvá spoločná práca oboch skúsených hercov podá vynikajúci výkon po ich pozoruhodnom hraní v predchádzajúcich dielach.

'Happiness' zdieľa exkluzívny pohľad na Han Hyo Joo a Park Hyung Sik

Produkčný tím apokalyptického thrillerového seriálu „Happiness“ od tvN odhalil nové fotografie z pripravovanej drámy, čím ešte viac umocnil očakávania.

(Foto: tvN)

Na novo zverejnených fotografiách sú títo dvaja videní v ich mladších ja a stredoškolských uniformách, keď Yoon Sae Bom stojí blízko okraja strechy, zatiaľ čo ju Jung Yi Hyun pokojne sleduje s neznepokojeným výrazom.

(Foto: tvN) (Foto: tvN)

Ďalšia fotografia zaujme verejnosť, keď dvaja spolužiaci stoja spolu s nečitateľným výrazom v tvári, pozornosť sa sústreďuje aj na Yoon Sae Bom, ktorý je v putách.

ČÍTAJ VIAC: „Šťastiu“ Han Hyo Joo a Park Hyung Sika hrozí apokalyptická kríza

(Foto: tvN) (Foto: tvN)

Navyše títo dvaja zachytávajú oči, keď Yoon Sae Bom a Jung Yi Hyun vyrástli. Na snímkach sa Yoon Sae Bom môže pochváliť svojimi zručnosťami ako policajtka, zatiaľ čo Jung Yi Hyun oblečený v baseballovej uniforme, vďaka čomu sa všetci čudujú nad jeho náhlou kariérnou zmenou.

Predprodukcia a premiéra 'Happiness'

Dráma Šťastia od režiséra Ahn Gil Ho je apokalyptický triler, v ktorom sa pokorná a mierumilovná Južná Kórea nakazí neznámymi vírusmi.

V dráme sa zúčastnia aj Jo Woo Jin, Seo Hyun Chul, Jung Jae Eun, Moon Ye Won a ďalší.

'Happiness' bude prvýkrát vysielať 5. novembra na tvN. K dispozícii bude aj na iQIYI.