Nadchádzajúca romantická hudobná dráma „Soundtrack #1“ s Han So Hee a Park Hyung Sikom potvrdila dátum vydania!

Han So Hee a Park Hyung Sik nedávno predviedli svoje vynikajúce herecké schopnosti v mnohých megahitových drámach ako 'My Name' a 'Happiness'. S tým sú tu hlavné body, ktoré je potrebné predvídať v nadchádzajúcej dráme.

Han So Hee, Park Hyung Sik budú hrať v novej romantickej hudobnej dráme Disney+

Po úspechu 'My Name' od Han So Hee a 'Happiness' od Park Hyung Sika sa tieto dve hviezdy teraz pripravujú na spoluprácu pri zdobení malej obrazovky!Han So Hee a Park Hyung Sik sa stanú hlavnými predstaviteľmi pripravovanej romantickej hudobnej drámy „Soundtrack #1“. Sleduje srdcervúce príbehy najlepších priateľov z detstva, ktorí sa navzájom hlbšie spoznajú, keď ostanú dva týždne v tom istom dome.

(Foto: Disney+)
Park Hyung Sik a Han So Hee

Han So Hee sa v dráme premení na krásnu mladú textárku Lee Eun Soo, ktorá píše krásne texty o láske a priateľstve. Park Hyung Sik sa na druhej strane stáva nováčikom fotografom menom Han Seon Woo, ktorý má dobrý vzhľad a teplé srdce.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Jung Hae In, skladba „Snowdrop“ od BLACKPINK Jisoo generuje rozruch aj po skončení + dráma vysielaná v Indii

3. februára produkčná jednotka novej drámy potvrdila dátum vydania. 'Soundtrack #1' je naplánovaný na odvysielanie v marci na Disney+, poprednej svetovej online streamovacej platforme.

Spoľahlivá a srdcervúca romantická chémia medzi Han So Hee a Park Hyung Sikom je jednou z mála vecí, ktoré treba v pripravovanej dráme očakávať.

Čo môžete očakávať od „Soundtrack #1“ od Han So Hee a Park Hyung Sika

Produkčná jednotka pripravovanej romantickej drámy 'Soundtrack #1' udržiava fanúšikov a divákov napätých, keďže konečne odhaľuje dátum vydania toľko očakávanej série. S tým sú tu hlavné body, na ktoré sa v dráme môžete tešiť.

1. Han So Hee a Park Hyung Sik, Dráma oslnivých hviezd

Jednou zo silných stránok pripravovanej drámy je chémia Han So Hee a Park Hyung Sika. Dvaja herci svojimi brilantnými hereckými výkonmi ozdobili strieborné aj malé plátna.

Han So Hee za Allure Korea(Foto: Allure Korea Instagram)

V roku 2021 sa Han So Hee a Park Hyung Sik pochválili svojim talentom v megahitových drámach ako „Napriek tomu“, „Moje meno“ a „Šťastie“.

Park Hyung Sik(Foto: Instagram Elle Korea)

Očakáva sa, že títo dvaja herci predvedú synergiu, ktorá dokonale vykreslí romantický príbeh medzi kamarátmi z detstva.

2. Kombinovaná sila 'Vincenzo' a 'Money Flower'

Novú romantickú drámu Disney+ režíruje režisér Kim Hee Won, ktorý svoje zmyselné herectvo predviedol prostredníctvom filmov „Money Flower“, „Muž, ktorý sa stal kráľom“ a „Vincenzo“.

ČÍTAJ VIAC:Upútavka „Business Offer“: Kim Sejeong žije zaujímavý dvojitý život – vydá sa za svojho šéfa Ahn Hyo Seop?

Tentokrát sa Kim Hee Won postaví proti sebe s iným žánrom, romantickou hudobnou drámou, ktorá umocňuje zvedavosť a očakávania pre „Soundtrack #1“.

3. Hudobná partitúra nebeskej drámy

Čo robí drámu dokonalou okrem hercov a zmyselných hereckých a režisérskych schopností? Je to krásna dráma OST!

Pre nadchádzajúcu romantickú hudobnú drámu Super Junior Kyuhyun, Park Boram a Davichi zafarbia drámu Han So Hee a Park Hyung Sika svojimi melodickými hlasmi a dojímavými textami.

„Láska nie je vyjadrená slovami“, „I Want To Be Happy“ a „Bolí to, keď na teba myslím“ sú len niektoré z nebeských piesní, na ktoré sa v dráme môžete tešiť.

Okrem toho, 'Soundtrack #1' od Han So Hee a Park Hyung Sika je naplánovaný na odvysielanie v marci na Disney+.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Elijah Mully.