Park Hyung Sik a Han So Hee predvádzajú svoju novú romantiku v novo vydaných videoklipoch OST k ich pripravovanej dráme 'Soundtrack#1'.

Na rozdiel od zvyčajných K-drám, produkčný tím 'Soundtrack#1' už spomenul, že séria najprv pred plánovanou premiérou vypustí oficiálne soundtracky. A 6. januára vyšli dva pôvodné soundtracky.

Kyuhyun a Park Bo Ram zo Super Junior sa zúčastňujú na speve „Soundtrack #1“ OST

Počas prvého OST zahral maknae zo Super Junior, Kyuhyun, 'Love Beyond Words.' Je to emotívna baladická pieseň so sladkou melódiou, textom podobným poézii a predstavuje jedinečný Kyuhyunov tón. Vyjadruje pocit, s ktorým môže súcitiť každý, kto nikdy nebol zamilovaný.Kyuhyunove vynikajúce spevácke schopnosti a jemný emocionálny prejav zdvojnásobujú trepotajúcu sa atmosféru a dodávajú hre na ponorení.

„Love Beyond Words“ produkuje DOKO, talentovaný umelec, ktorý stojí aj za hitmi ako „I Still Love You A Lot“ od Baek Ji Younga a Jukjaeho „Do You Want to Walk With Me“.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ: „Rookie Cops“ predstavuje Kang Daniel, Chae Soo Bin a ďalších prostredníctvom ich osobností MBTI a charakterových plagátov

Park Bo Ram prepožičala svoj hlas spievaním druhého OST drámy, „Want to Be Happy“, na ktorom sa podieľala aj na písaní textov. Je to jemná baladická pieseň, ktorá sa začína pokojnou gitarovou inštrumentálkou a má silné orchestrálne aranžmány. Texty medzitým opisujú niekoho, kto chce znova nájsť lásku a byť šťastný bez ohľadu na to, či sa šťastie môže skončiť rozchodom.

Kyuhyun a Park Bo Ram boli prvými umelcami odhalenými produkciou, ktorá sa podieľala na tvorbe OST. Očakáva sa, že sa predstaví viac výkonných a talentovaných spevákov, ktorí budú spievať aj oficiálne soundtracky.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: „Soundtrack č. 1“ od Park Hyung Sik a Han So Hee, ktorý predstaví hviezdnych umelcov, ktorí zaspievajú OST

Han So Hee a Park Hyung Sik's 'Soundtrack#1' vydávajú jedinečné dramatické ukážky

Aby diváci mohli nahliadnuť do drámy, sú tu zábery Han So Hee a Park Hyung Sik vo videách, ktoré boli prevzaté zo samotnej drámy.

'Soundtrack#1' rozpráva milostný príbeh dvoch najlepších priateľov už 20 rokov, ale skutočné pocity toho druhého sa dozviete až vtedy, keď nečakane zostanú dva týždne v tom istom dome. Drámu má na starosti režisér filmu 'Vincenzo's Kim Hee Won.

Aby sa zachovala hudobná koncepcia drámy, produkcia namiesto bežných činoherných teaserov zverejnila videoklipy k OST.

Okrem toho sa očakáva, že v prvej polovici roku 2022 bude mať premiéru romantická hudobná dráma „Soundtrack#1“.

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ: Han So Hee, Kim Tae Ri a Kim Hye Soo medzi ženskými herečkami na sledovanie v roku 2022 podľa odborníkov

Čo môžete povedať o jedinečných teaseroch 'Soundtrack#1'? Podeľte sa s nami o svoje myšlienky v komentároch!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins.