Disney+ dráždi fanúšikov romantickým trailerom novej drámy Han So Hee a Park Hyung Sika „Soundtrack #1“ spolu s oficiálnym dátumom vydania.

Zatiaľ čo sa streamovacia platforma pripravuje na očakávaný tím dua, nadchádzajúca séria obsahuje jedinečný príbeh priateľstva, ktorý sa zmenil na kvitnúcu romantiku.

Dátum vydania „Soundtrack #1“.

Pod vedením režiséra 'Vincenzo' a 'Money Flower' Kim Hee Won a napísanej scenáristom 'She When Never Know' Chae Yoonom je dátum vydania 'Soundtracku #1' stanovený na 23. marca, exkluzívne na Disney+.Pripravovaná séria je hudobná dráma, ktorá zobrazuje príbeh Han Sun Woo, začínajúceho fotografa, ktorého hrá Park Hyung Sik, a jeho najlepšieho priateľa už 20 rokov Lee Eun Soo, ktorého stvárňuje Han So Hee.

Je to slobodomyseľná textárka, ktorá hovorí o tom, ako sa cíti.Zaujímavé je, že po dvojtýždňovom spolužití objavia jeden druhého viac.

15-sekundový trailer ilustruje, ako jeden tajne cíti k druhému.


Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Disney+ Korea (@disneypluskr)

ČÍTAJ VIAC:Fotografie „Soundtrack #1“: Park Hyung Sik, Han So Hee Vychutnajte si sladké chvíle pod prvým snehom

Počas zasneženého dňa sa dvojica rozhodne stráviť deň spolu, popíjať a strácať čas v arkáde, ako kedysi.

Video sa posúva tak, že Han Sun Woo romanticky hľadí na Eun Soo, čo podnecuje emócie, ktoré chvejú srdce.

Keďže sa nebála povedať svoj názor, text bol úprimný a spýtal sa jej najlepšej kamarátky: 'Bojíš sa, že ťa odmietnu?' s odkazom na to, prečo sa Sun Woo rozhodol skryť svoje emócie, na čo odpovedal: „Nie je to tak. Bojím sa, že ju stratím.“

Najnovšia upútavka na 'Soundtrack #1' ukázala, ako sú hlavní hrdinovia zmätení so svojimi pocitmi, a objavila sa na nej titulok upútavky, ktorý znie: 'Je to medzi nami priateľstvo alebo láska?'

Na druhej strane sa zdá, že Han Sun Woo sa bojí, že jeho priznanie pokazí jeho 20-ročné priateľstvo s Eun Soo.

Pred novými trailermi k 'Soundtracku #1' Disney+ predstavilo aj postavy Han So Hee a Park Hyung Sika s ich individuálnymi fotografiami.

30-ročný lámač sŕdc dokonale stvárňuje Han Sun Woo, ktorý svoju charizmu dáva na odiv prostredníctvom výrazu tváre.

Park Hyung Sik a Han So Hee's Stills pre 'Soundtrack #1'

V ukážke sa premenil na začínajúceho fotografa, keď jemne držal fotoaparát a sústredil sa na svoj objekt.

Soundtrack #1(Foto : Disney+) Park Hyung Sik | Soundtrack #1 stále

Podľa zdroja produkčný tím pochválil herca za to, že ukázal „hlboké emócie“ Han Sun Woo.

Okrem toho tím tiež poznamenal, že 'mohli vidieť, prečo mnohí ľudia milujú herca Park Hyung Sika a prečo sú jeho romániky [drámy] veľmi milované.“

Medzitým boli vydané aj fotografie Han So Hee ako Lee Eun Soo.

Ako je vidieť v upútavke, utopila sa v práci, ukázala, aká je zanietená pre svoje remeslo, a svoje myšlienky ilustrovala slovami.

Soundtrack #1(Foto: Disney+) Han So Hee | Soundtrack #1 stále

Na druhej strane produkčný tím naznačuje, že diváci budú svedkami „bohatých emócií a jemnej expresivity“ novej postavy Han So Hee.

V PRÍPADE, ŽE STE ZMEŠKALI:Han So Hee, Park Hyung Sik sa našli uviaznutí medzi priateľmi a milencami v novej dráme „Soundtrack #1“

KDramastars vlastní tento článok

Napísal Geca Wills