Gu Hye Sun hovorí, že vďaka spolupráci s mladším hercom si uvedomuje, ako vyzerá a v akom stave je. Ale vo veku 30 rokov je herečka sotva o tri roky staršia ako jej kolega z 'Blood' Ahn Jae Hyun.

Je možné, že Ahn vyzerá oveľa mladšie ako on. Alebo to môže byť preto, že hral mladšieho školopovinného brata Jun Ji Hyuna vo filme You Who Came From The Stars. Ale herecké scény s Ahn spôsobujú, že sa Gu Hye Sun obáva o vrásky.

Na tlačovej konferencii k upírskej lekárskej dráme Gu prezradila, že nosí viac make-upu a častejšie chodí k dermatológovi.„Ako sa vrásky na mojej tvári prehĺbili, môj make-up je čoraz hustejší,“ povedala. „Zvyčajne nenavštevujem dermatológa, ale chodím sem častejšie. Čítal som brožúry o kozmeteológii a viac sa o ňu zaujímam.

Za dôvod jej zvýšeného záujmu o mladistvý vzhľad pripisuje svoju modelku, z ktorej sa stala herecká hviezda.

'Hranie s Ahn Jae Hyunom, ktorý je mladší ako ja, vytvára určitý tlak.'

Vtom ju prerušil a poukázal na to, akí sú si vekovo blízki.

„Mladší chlap, ktorý nie je o toľko mladší,“ povedal.

Obyvatelia siete nesúhlasia s tým, že sa zatiaľ musí báť vrások. Keď v novembri 2014 zverejnila selcu s dvoma svojimi psami, netizens sa vyjadrili, o koľko mladšie vyzerá ako je jej vek.

Je tiež zaujímavé, že Gu Hye Sun sa cíti ohromená pri práci s hercom nováčikom, keď v minulosti mala niekoľko zastrašujúco pekných hercov. Hrala po boku Lee Min Ho vo filme 'Boys Over Flowers', Daniela Choia v 'The Musical' a Lee Sang Yoona v 'Angel Eyes'. Je nielen atraktívna, ale aj veľmi pôsobivá. Medzi jej mnohé talenty patrí písanie kníh a režírovanie filmov.

V snímke Krv hrá Gu Hye Sun Yoo Ri Ta, špecialistku na rakovinu krvi a dedičku. Krv je vec, ktorú má spoločné s postavou Ahn Jae Hyun. Vo svojej prvej hlavnej úlohe hrá Ahn Jae Hyun večne dobre vyzerajúceho upíra, ktorý je zároveň aj chirurgom. Jeho postava sa naučila krotiť svoj smäd po krvi v záujme pomoci ľudstvu. V dráme hrá aj Jin Ji Hee, ktorý bol naposledy videný v hre Warm Words ako ich šéf.

'Blood' je produkovaný rovnakým scenáristom a režisérom zodpovedným za úspešnú drámu 'Dobrý doktor.'