Veľmi očakávaná Kdrama od Netflixu, 'The Silent Sea', si získava zmiešané reakcie divákov, keďže sci-fi seriál mal premiéru na Štedrý večer.

Osemdielna séria založená na krátkom filme „Sea of ​​Tranquility“ sleduje príbeh elitnej vesmírnej posádky, ktorá sa vydáva na prísne tajnú misiu v opustenej mesačnej základni zvanej „tiché more“.

„The Silent Sea“ prezývané ako „najnovší neúspech“ Netflixu

Tiché more(Foto: Netflix Kórea)

Hongkongská publikácia The South China Morning Post nedávno zhodnotila sci-fi sériu a dala 2 z 5 bodov.

Recenzia odvážne vyjadrila svoje sklamanie z Kdrámy, pričom poznamenala, že „Tiché more“ má „fádny príbeh, príšerne sa opakujúce prostredia a chýbajúcu charakteristiku“.

Okrem toho poukázala na „zlý dizajn a mätúce organizovanie vesmírneho letu a jeho následného pádu“ spolu s „úplne bizarným chôdzou po mesiaci“ a označila to za „najhoršie televízne hodiny tohto roka“.

Napriek hviezdnemu hereckému obsadeniu niektorí diváci zdieľali rovnaký názor a opísali osemdielnu sériu ako „nudnú“.

Medzitým iní spomenuli, že dejová línia je úplne „predvídateľná“.

„The Silent Sea“ patrí medzi 10 najlepších televíznych relácií na Netflixe po celom svete

Uprostred zmiešaných reakcií divákov sa „The Silent Sea“ podarilo dostať sa do 10 televíznych relácií na Netflixe po celom svete, ale neumiestnilo sa na prvé miesto.

Mysteriózna sci-fi séria, ktorá vyšla 24. decembra, sa umiestnila na siedmom mieste v dennom rebríčku na základe grafu FlixPatrol z 25. decembra.

Medzitým Kdrama od Gong Yoo a Bae Doony 26. decembra poskočila na štvrté miesto, čím prekonala „The Girl from Oslo“ a „The Queen of Flow“ a rekordnú „Squid Game“, ktorá zostala v top 10 tri mesiace od svojho debutu. .

V PRÍPADE, ŽE STE ZMEŠKALI: Rekapitulácia 1. epizódy „The Silent Sea“: Bae Doona sa stretáva s Gong Yoo a zvyškom tímu na prísne tajnej misii

Tiché more(Foto: FlixPatrol) Tiché more(Foto: Webová stránka Flix Patrol)

Prečo Bae Doona a Gong Yoo povedali áno „Tichému moru“

Hlavnou postavou sci-fi série je Bae Doona, ktorá prevzala úlohu astrobiológa Song Jian, ktorého sestra bola zabitá na mesačnej základni.

O päť rokov neskôr bola vybraná ako jedna z členiek expedície po boku vedúceho tímu kapitána Han Yun Jae.

Spolu s ďalšími deviatimi členmi toto duo absolvuje tajnú misiu s cieľom získať vzorku, ktorá by mohla byť riešením obrovského sucha na Zemi.

K obsadeniu sa pripájajú Lee Joon z MBLAQ ako poručík Ryu Tae Suk, Kim Sun Young ako medik člena tímu, doktor Hong Ga Young, Lee Moo Saeng a Jung Soon Won ako súrodenci šéf Gong Soo Hyuk a Gong Soo Chan, Lee Sung Wook ako pilot Kim Hee Sun a mnoho ďalších.

(Foto: Oficiálny Instagram Bae Doona) (Foto: Netflix Kórea)

Počas tlačovej konferencie 'The Silent Sea' Bae Doona prezradila, prečo prijala ponuku hrať v sci-fi seriáli.

Hviezda 'Kráľovstva' spomenula, že sa jej predal scenár, pričom poznamenala, že to považuje za výzvu, keďže sci-fi nie sú v seriáli K bežné.

„Myslel som si, že vesmírne sci-fi vytvorené v Kórei by stálo za výzvu ako herec. To som si myslel. Tak som sa chcel zúčastniť. Takže sa mi ten krátky film naozaj páčil, bola som veľmi prekvapená jeho kvalitou,“ povedala.

To isté platí pre Gong Yoo, ktorý spomenul, že 'The Silent Sea' bolo pre neho perfektným načasovaním, aby urobil iný druh žánru.

ČÍTAJ VIAC: Bae Doona a Gong Yoo popisujú svoje skúsenosti s natáčaním filmu „The Sea Silent“ od Netflixu + Chvála výkonného producenta Junga Woo Sunga

KDramastars vlastní tento článok

Napísal Geca Wills