Hlavné hviezdy Go Soo, Ahn So Hee a ďalší sú v misii nájsť stratené duše vo svojej pripravovanej dráme Missing: The Other Side(Foto: OCN)

Pripravovaná dráma s mysterióznou fantasy tematikou od siete OCN s názvom 'Chýbajúca: Druhá strana' zverejnila svoje hlavné plagáty a my si nemôžeme pomôcť, ale sme z toho nadšení!

'Missing: The Other Side' je nová mysteriózno-fantastická dráma, ktorá sa sústredí na dedinu, ktorá je posadnutá stratenými dušami ľudí, ktorí sa náhle stratili. Potom tu bude skupina ľudí, ktorí budú prehľadať nezvestné telá a pokúsia sa odhaliť záhadu, ktorá sa im stala.

Herec z 'Money Game' Goo Soo stvárni postavu Kim Wook. V tejto dráme ide o kompetentného podvodníka, ktorý dokáže prehovoriť zo všetkého, no je to dobrý človek a snaží sa využiť svoju schopnosť konať dobro.Ako príbeh pokračuje, Kim Wook sa nakoniec stretne s Jang Pan Seok (hrá ho Heo Joon Ho), ktorý je jediným spojením medzi vonkajším svetom a tajomnou posadnutou dedinou. Obe postavy sa spoja, aby tajne vystopovali nezvestných ľudí.

Ďalšou zaujímavou postavou v dráme je Lee Jong Ah, ktorú stvárni herečkaAhn So Hee. Cez deň vedie dvojitý život ako inteligentná štátna úradníčka a v noci hackerka, ktorá pomáha Kim Wookovi. Je známe, že je podporovateľkou Kim Wook a účelom jej hackerskej práce je dosiahnuť sociálnu spravodlivosť.

V dráme nebude chýbať ani herec Ha Joon ako Shin Joon Ho. Stvárni rolu detektíva, ktorý ukončil štúdium na policajnej akadémii na vrchole svojej triedy.

Na druhej strane, ako Ha Joonovu snúbenicu Choi Yeo Na hrá herečka Seo Eun Soo. Choi Yeo Na zrazu zmizla len mesiac pred ich svadobným dňom. Aby našiel jej milujúceho snúbenca, prihlási sa do skupiny nezvestných.

Nakoniec, Song Geon Hee stvárni postavu Thomasa, jedného obyvateľa dediny chýbajúcich duší.

Tento 31. júla sieť OCN konečne zverejnila vertikálnu aj horizontálnu verziu plagátu drámy. Tieto upútavky nám dávajú náznak temnej a napínavej témy „Missing: The Other Side“.

Tajomne vyzerajúce plagáty nám umožňujú nahliadnuť do výrazov hlavných postáv, vyzerajúcich utrápene na pozadí strašidelného lesa obklopeného hmlou a tajomstvom.

Producenti drámy sa vyjadrili, že: 'Missing: The Other Side', odohrávajúce sa v dedine duší, je dráma, ktorá divákom poskytne mrazivú zábavu prostredníctvom príbehov tých, ktorí sa snažia skrývať tajomstvá, ale aj tých, ktorí sa ich snažia odhaliť. ako príbehy zosnulých, ktorí tam žijú.“

Hlavné hviezdy Go Soo, Ahn So Hee a ďalší sú v misii nájsť stratené duše vo svojej pripravovanej dráme Missing: The Other Side(Foto: twitter)
Hlavné hviezdy Go Soo, Ahn So Hee a ďalší sú v misii nájsť stratené duše vo svojej pripravovanej dráme Missing: The Other Side

Pokračovali vo vyjadrovaní, „Hoci hlavným námetom v tejto dráme sú duše mŕtvych, predstavenie bude špeciálna mysteriózna fantázia zmiešaná s napínavou naháňačkou, ktorá nie je ako hororový žáner, takže sa na ňu tešte.“

Premiéra filmu Missing: The Other Side je naplánovaná na 29. augusta o 22:30 KST.