Pripravovaná historická romantická dráma KBS2 „Keď kvety kvitnú, myslím na mesiac“ odhalila dva nové veselé plagáty.

Dievčenské komické a vtipné osobnosti Hyeri a Yoo Seung Ho namaľovali nové plagáty, vyvolali smiech a vyvolali očakávanie.

Dievčenský deň Hyeri a Yoo Seung Ho zobrazuje vtipné osobnosti v novej historickej dráme

Deň dievčat Hyeria Yoo Seungho , ktorí sa osvedčili ako herci a boli v centre pozornosti už dosť dlho, spolupracujú na vyzdobení malej obrazovky svojou novou drámou „Keď kvety kvitnú, myslím na mesiac“.Pripravovaná historická romantická dráma KBS2, ktorá sa odohráva v ére Joseon, sleduje osudovú romancu dvoch rôznych ľudí s protichodnými princípmi a osobnosťami, ktorí sa do seba nečakane zamilujú.

V dráme Girl's Day Hyeri hrá rolu bojujúcej aristokratky Kang Ro Seo, ktorá nelegálne varí alkohol, aby uživila svoju rodinu. Na druhej strane Yoo Seung Ho preberá úlohu najčestnejšieho inšpektora Joseonu, Nama Younga, ktorý žije svoj život podľa svojich zásad.

(Foto: KBS)

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Girl's Day Hyeri, Yoo Seung Ho, Byun Woo Seok a Kang Mi Na pripravujú svoje mysle a srdcia na povstanie v novej historickej dramatickej ukážke

Thenovo zverejnené plagátyzdôrazňujú kontrastné osobnosti porušovateľa pravidiel Kang Ro Seo a rezervovaného Nam Younga.

Prvý plagát zobrazuje zlomyseľnosť Kang Ro Seo, ktorá sa usmieva priamo do kamery, pričom šokovanému a zmätenému inšpektorovi zakrýva ústa dlaňou a lyžičkou, čím ho núti zachovať jej najhlbšie tajomstvo.

(Foto: KBS)

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ TAKTO:Han Chae Young, Lee Ji Hoon, Ji Yi Soo a Goo Ja Sung vyžarujú odhodlanie pri dosahovaní svojich túžob v novej dráme „Sponzor“

Zástupca produkčného tímu 'When the Flowers Bloom, I Think of the Moon' vzbudzuje očakávanie tým, že hovorí: 'Inšpektor a ilegálny pivovarník vedia, že by sa nemali krížiť cez určité cesty, ale keď sa tak stane, vybudujú si príbeh a vzťah. určite rozochveje srdce každého.“

Dátum premiéry filmu „Keď kvitnú kvety, myslím na Mesiac“ a kde ho sledovať

Okrem dua sa na dekorácii drámy podieľajú aj herec z 'Record of Youth' Byun Woo Seok a herečka z 'Hotel del Luna' Kang Mi Na.

Súčasťou drámy sú aj obľúbené a ostrieľané hviezdy Jang Kwang, Choi Won Young, Park Ah In, Im Won Hee či Kim Ki Bang.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ: Kim Da Mi, Choi Woo Sik a Kim Sung Cheol vyžarujú priateľskosť na osviežujúcom plagáte „Naše milované leto“

„Keď kvety kvitnú, myslím na Mesiac“ je produkovaný spoločnosťami Monster Union a People Story Company pre KBS.

Dráma by sa mala prvýkrát odvysielať v pondelok 20. decembra na KBS.
Aký je váš názor na prvú spoločnú romantickú drámu Hyeri a Yoo Seung Hoa na Deň dievčat? Podeľte sa s nami o svoje myšlienky v komentároch nižšie!

Sledujte KDramastars a získajte ďalšie aktualizácie kórejských drám!

Toto vlastní Kiltandkeeley.
Tento článok napísal Elijah Mully.