15. septembra zverejnilo vysielacie médium KBS2 novinku Pán a dáma Stills, ktoré predvádzajú rušný život pekného vdovca Lee Young Guka, ktorého hrá Kráľovná a ja herec Ji Hyun Woo.

Zdôraznil tiež jeho zaujímavý milostný život, ako aj jeho krásne potenciálne milostné záujmy, Park Dan Dan a Jang Gook Hee, ktorých stvárnili herečky Lee Se Hee a Wang Bit Na.

KDrama Pán a dáma Tipy na komplikovaný milostný život Ji Hyun Woo zahŕňajúci Lee Se Hee a Wang Bit Na

Nová víkendová dráma KBS2 zverejnila 14. septembra novú sadu fotografií, ktoré obsahovali prepojené životy Lee Young Guka, Park Dana Dana a Jang Gook Hee.(Foto: KBS)

'Gentleman and Lady' sleduje príbeh vdovca s tromi deťmi, ktorý sa nakoniec hlboko zamiluje do učiteľa, ktorý býva v dome.

Na novo zverejnených fotografiách sa Lee Young Guk, generálny riaditeľ spoločnosti, podelil o priamy kontakt s učiteľom svojich detí Park Dan Danom, čo vzbudzuje zvedavosť. Veľmi pociťované napätie okolo týchto dvoch postáv premohlo Young Guka a Dana Dana.

(Foto: KBS) (Foto: KBS)

Člen produkčného tímu zanechal komentár o dvoch hercoch. Povedal: 'Ji Hyun Woo a Lee Se Pracovali spolu usilovne, úplne sa ponorili do svojich postáv.'

(Foto: KBS) (Foto: KBS)

Na druhej strane bola zverejnená zachytená fotografia Lee Young Guka a Jang Gook Hee, ktorí sú bývalí spolužiaci a blízki priatelia, ktorých obklopuje jemná romantická atmosféra, umocňujúca zaujímavosť.

Tých dvoch bolo vidieť, ako si vychutnávajú svoje drahé a chutné víno, pričom sa na seba pozerajú s medom kvapkajúcim z očí, z čoho sa srdcia potenciálnych divákov rozbúria nedočkavosťou.

(Foto: KBS)

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Herečka z filmu „Mystic Pop-up Bar“ Park Ha Na sa premení na sexi komorníka v novej dráme s Ji Hyun Woo a Lee Se Hee + „Gentleman and Lady“ odhaľuje nový plagát

Produkčný tím 'Gentleman and Lady' komentoval chémiu dvoch hercov, 'Ji Hyun Woo a Wang Bit Na vytvárajú srdcervúci moment. Vzťah dvoch blízkych priateľov sa bude odvíjať počas celej série, preto vás pokorne žiadame o podporu a očakávanie.“

Produkcia a premiéra filmu „Gentleman and Lady“.

„Gentleman and Lady“ je majstrovské dielo vytvorené Shin Chang Seok a Kim Sa Kyung, ktoré produkuje G&G Production.

Veľké mená ako Ahn Woo Yeon, Park Ha Na, Kim Young Ok a Yoon Jin Yi sú tiež súčasťou série.

'Gentleman and Lady' sa bude vysielať 25. septembra o 19:55. KST na KBS2.

ČÍTAJ VIAC: „Gentleman and Lady“ zdieľa nové fotografie s prekypujúcou charizmou Ahn Woo Yeon a Yoon Jin Yi + zdieľajte nadšenie zo spolupráce s Ji Hyun Woo a Lee Se Hee

Sledujte KDramastars a získajte ďalšie aktualizácie Kdrama, KMovie a celebrít!

ICYMI, tu je to najočakávanejšie Pán a dáma upútavka :


KDramastars vlastní tento článok.

Napísal Elijah Mully.