Séria 'Forever' mohla byť zrušená ABC, ale online petícia stále získava viac a viac priaznivcov, čo podnietilo klebety, že sériu by mohla zachrániť iná sieť.

Ako uvádza IB Times , ABC sa rozhodla zrušiť 'Forever' už po jednej sezóne, pretože nesplnila očakávania štúdia. Webová stránka uviedla, že fanúšikovia si mysleli, že na vine nie je dej, ale nedostatok marketingu zo strany siete.

„V dnešnej dobe je veľký nedostatok vynikajúcej televízie,“ napísal priaznivec pre „Forever's“ Facebook stránku.„Navždy“ si zaslúži ďalšiu šancu a lepší marketing, aby prilákal viac divákov. Je to klenot predstavenia a nerád by som ho videl vyradiť len preto, že o jeho existencii nevie dosť ľudí.“

The online petíciu priviesť späť 'Forever' má v súčasnosti viac ako 27 000 podporovateľov.

Producent šou Matt Miller sa zúčastnil Twitter oznámiť, že séria sa nakupuje, čo dáva nádej fanúšikom série ABC.

„V tejto chvíli nie je možné nahlásiť nič nové. Show je aktívne nakupovaná Warnermi, zostaňte naladení budúci týždeň.“

Ioan Gruffudd nedávno zverejnil úprimný otvorený list na svoj účet na Instagrame po správe o zrušení.

„Dnes večer, ako už všetci viete, som dostal telefonát, o ktorom som dúfal, že ho nedostanem, a ak mám byť úprimný, naozaj som ho nečakal,“ napísal.

„Vedel som, že hodnotenia neboli skvelé, ale tiež som vedel, že štúdio a sieť milovali túto show a samozrejme, že mala neuveriteľnú fanúšikovskú základňu... takže som si myslel, že máme celkom dobrú šancu. Ale bohužiaľ nie, tentoraz neboli karty rozdané v náš prospech.“

'Šoubiznis je taký - peklo, život je taký - vyveziete sa na vrchol vlny a potom sa znova zrútite,' dodal.

Nalaďte si ďalšie novinky zo série „Forever“ a aktualizácie obsadenia.