Myš od tvN konečne zatvorila závesy s uspokojivým koncom a divákom bude určite chýbať.

Finálová epizóda myši(Foto: oficiálny Instagram tvN)

Choi Young Shin bol skutočným strojcom toho, prečo sa Jung Ba Reum stal psychopatom

Jung Ba Reum (Lee Seung Gi) vedel, že Choi Young Shin (Jung Ae R) bol strojcom všetkého utrpenia, ktoré on a Sung Yo Han (Kwon Hwa Woon) pociťovali počas svojho života.

Choi Young Shin, kvôli svojej chamtivosti prijať zákon počas svojho kandidatúry vo voľbách, pred rokmi zozbierala všetky mená novorodencov a na splnenie svojho cieľa použila Daniela Lee (Jo Jae Yun) a Han Seo Joona (Ahn Jae Wook). že mala psychopatov na preukázanie účinnosti návrhu zákona, ktorý chcela legalizovať.Keď sa Choi Young Shin chystal zabiť Jung Ba Reum, necítila strach. Chcela, aby ju zabil, aby sa svet dozvedel viac o tom, ako sa môžu vyvinúť psychopati, už keď boli v lone svojej matky.

Namiesto toho ju Jung Ba Reum zviazal a nechal políciu vyšetrovať zločiny, ktoré spáchala.

Jung Ba Reum sa vzdal polícii

Oh Bong Yi (Park Ju Hyun) konfrontovala Jung Ba Reuma a pokúsila sa ho zabiť vlastnými rukami, no nepodarilo sa jej to. Psychopat si pred ňou kľakol a povedal, že za všetky svoje hriechy zaplatí tým, že sa vydá polícii, čo aj urobil.

Lee Seung Gi(Foto: oficiálny Instagram tvN)

Všetci boli šokovaní náhlym odhalením Jung Ba Reum. Ani jeho spolupracovníci na policajnej stanici neverili tomu, čo vidia.

Sung Ji Eun (Kim Jung Nan) naposledy išla navštíviť svojho syna do policajného riaditeľstva. Povedala tiež Go Mu Chi (Lee Hee Joon) pravdu o operácii mozgu Jung Ba Reum.

Detektív Bok Ho Nam (Hyun Bong Sik) a Kang Ki Hyeok (Yoon Seo Hyun) chceli vydať zatykač na Choi Young Shin, ale úradníci ho zamietli, pretože má moc vo vláde.

Choi Hong Ju sa spojil s tetou Jung Ba Reum a odhalil pravdu, ktorá sa skrýva za schémou

Jung Ba Reum cítil úzkosť, keď nevidel svoju tetu počas tlačovej konferencie, ktorú plánovali urobiť.

Poslednýkrát požiadal Go Mu Chi o pomoc pri jej hľadaní. Detektív ju našiel a priviedol na dokumentárnu show Choi Hong Ju (Kyung Soo Jin) a začal zahadzovať všetky dôkazy proti Choi Young Shin ako vedúcej organizácie OZ.

Choi Hong Ju dokázal všetko odhaliť a úspešne očistil meno Sung Yo Han pred verejnosťou. Producentka sa tiež vzdala polícii, keď prezradila, že bola zapletená s Danielom Leem do pomsty Jung Ba Reum.

Keď prišla polícia, nečakala, že ju zatkne jej vlastný otec Park Du Seok (Ahn Nae Sang). Tí dvaja zažili smutné stretnutie po tom, čo po sebe roky túžili.

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ: Cha Eun Woo z ASTRO komicky reaguje na Ad-lib postavu Lee Seung Gi v 'Master in the House'

Jung Ba Reum zabil svojho vlastného otca Han Seo Joona

Po jeho poprave bol Jung Ba Reum uväznený, kde bol jeho otec. Začal robiť ďalšiu show, aby mal možnosť vidieť svojho otca.

Keď za ním prišiel jeho kamarát policajt Koo Dong Koo (Woo Ji Hyun), požiadal ho o pomoc, aby ho priviedol do cely Han Seo Joona.

Jung Ba Reum povedal svojmu priateľovi, že musí skončiť so všetkým, čo ho roky trápilo. Psychopat bodal do vlastného otca, až kým nezomrel a následkom operácie mozgu pomaly zoslabol.

Jung Ba Reum zomrel v bolesti a agónii

So všetkými vecami, ktoré urobil predtým, Jung Ba Reum cítil pokánie a čelil smrti ako trestu za to, že vzal nevinné životy.

Dráma sa skončila v kostole, kde sa Jung Ba Reum zišiel so svojím mladším ja a uistil, že Všemohúci vypočul jeho modlitbu.

Už nebol monštrom, pretože začal žiť so skutočnými emóciami a ľutovať všetky zlé skutky, ktoré urobil počas svojho života.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Tu je to, na čo sa môžete tešiť v záverečnej epizóde „Myš“.

Čo poviete na finále 'Mouse'? Nezabudnite sa s nami podeliť o svoje myšlienky v komentároch!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins