Všetci vieme, že milostné trojuholníky sú zvyčajne dosť komplikované, ale čo si myslíte, že sa stane, ak sa zmieša s umelou inteligenciou (AI)? Toto je príbeh novej kórejskej drámy Netflix s názvom „My Holo Love“. Príbeh tejto drámy je opísaný ako „potešujúci milostný príbeh najosamelejších ľudí v dnešnej spoločnosti“. Herci Yoon Hyun-min a Ko Sung-hee budú v hlavnej úlohe tejto drámy, ku ktorým sa pridajú aj hviezdy Choi Yeo-jin a Hwang Chan-seong.

Ukážeme vám fakty o tejto dráme:

· Príbeh 'My Holo Love'Existuje a osamelá žena, ktorá sa izoluje od ostatných ľudí, pretože trpí tvárovou slepotou. Jedného dňa, keď je osud po jej boku, pošle jej niekoho, koho môže konečne spoznať, no nevýhodou je, že môže byť vždy pri nej, aby jej pomohol a podporil ju, no ona sa nemôže dotknúť jeho rúk.

Existuje človek, ktorý má skvelé inteligenciu, ktorá mu umožňuje robiť čokoľvek. Vytvoril hologram poháňaný AI a pomenoval ho „Holo“. Je schopný zabrániť akémukoľvek nebezpečenstvu, má neobmedzenú inteligenciu a je veľmi láskavý. Táto AI je dokonalým výtvorom, ktorý sa objaví a rozosmeje So-yeon kedykoľvek a kdekoľvek ho potrebuje. Ale ako už bolo povedané, existuje jedna vec, ktorú 'Holo' nedokáže, a to je, že ju nedokáže držať v náručí.

Muž, ktorý vytvoril 'Holo' menom Nan-do, sa nasťahuje vedľa So-yeon. Je to osoba, ktorá je v protiklade s jeho stvorením 'Holo'. Nan-do hodinky Holo, ktorý bol vytvorený v jeho presnej podobe a beta tester Holo, ktorý je náhodou So-yeon. Potom sa jedného dňa Nan-do, ktorý žil ako duch unikajúci zo spomienok na minulosť, rozhodol vrátiť späť do skutočného sveta. Nakoniec sa cesty týchto troch postáv tak náhle prepletú a majú jedno spoločné: všetky sú osamelé a nedokonalé.

Príbeh ' Moja Holo Láska ' začína s So-yeon je izolovaný denne rutina vždy sa drží ďaleko od sveta. Príbeh potom pokračuje vstupom o Ahoj kto postupne uvedomoval sú jeho obmedzenia prostredníctvom jeho interakcií s Tak-yeon . A nakoniec Nan-do tvorca Holo začína rozvíjať nové pocity prostredníctvom dvoch. Táto dráma je zaujímavým, dychberúcim a emotívnym obrazom troch ľudí, ktorých sa každý z nich pri prekonávaní neistoty a osamelosti nakoniec naučí. rásť spolu .

· Ako vznikol nápad na 'My Holo Love' uskutočnilo sa

Myšlienka 'My Holo Love' prišla na myseľ počas rozhovoru medzi režisérom Leem a spisovateľom Ryu po zhliadnutí filmu 'Her;. Tento príbeh sa točí okolo schopnosti AI učiť sa a prispôsobovať sa. Po niekoľkých mesiacoch urobil Ryu veľmi jedinečný príbeh o holograme s názvom Holo.

Režisér Lee povedal, že pred niekoľkými rokmi v malom bare, s ktorým mal rozhovor spisovateľ Ryu Yong-jae o filme 'Ona'. Ale v tom čase bol stále príliš zaneprázdnený iným projektom, takže na ich rozhovor zabudol až o niekoľko mesiacov neskôr spisovateľ Ryu sa ukázal s jeho príbeh o Holovi. Pri čítaní scenára si okamžite pomyslel, že to je ono. Potom vedel, že chce povedať príbeh. Má to hlavne niečo spoločné s základná otázka o úlohe technológie: že je to tak Okrem toho, že len robíme ľudské životy viac ľahké a pohodlné, čo bude technológia naozaj priniesť do našich zdanlivo očarujúcich, ale odcudzených životov a do nášho ferti le ešte pusté mysle? Bol to fascinujúce príbeh, ktorý musel byť zdieľané upriamiť našu spoločnú pozornosť na túto tému .

Plánovaný dátum vydania tejto drámy je 7. februára 2020 na Netflixe.